FHD najbolje web kamere za video konferencije u 2020
Model: TEVO-VA200 Pro
Naziv: Audio i video sve u jednoj web kameri
Senzor slike: 1/2,7 CMOS senzor (OV2710)
Zumiranje: Fiksni fokus
Rezolucija: 1920×1080
Sučelje:Micro USB2.{1}}
Objektiv: 2,2 mm široki kut gledanja
Učinkoviti piksel: 2,10 megapiksela
Format kompresije videa: MJPEG, YUV
Napajanje: USB napajanje, 5V, 70mA
Ugrađena 2 višesmjerna mikrofona i 2 zvučnika
Horizontalni kut gledanja: dijagonalno: 124 stupnja, vodoravno: 112 stupnjeva, okomito: 82 stupnja
Sustav podrške: Windows: 10, 8.1, 8, 7 i macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Kompatibilni softver: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting itd.
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod







| Model | TEVO-VA200 Pro |
| Ime | Audio i video sve u jednoj web kameri |
| Senzor slike | 1/2,7 CMOS senzor (OV2710) |
| Leće | 2,2 mm široki kut gledanja |
| Učinkoviti piksel | 2,10 megapiksela |
| Zum | Fiksni fokus |
| Sučelje | Micro USB2.{1}} |
| Format video kompresije | MJPEG, YUV |
| Rezolucija | 1920×1080 |
| Horizontalni kut gledanja | Dijagonala: 124 stupnja, vodoravno: 112 stupnjeva, okomito: 82 stupnja |
| Minimalno osvjetljenje | 350 luksa |
| Napajanje | USB napajanje, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Ugrađeni višenamjenski mikrofon |
| Zvučnik | Ugrađeni zvučnici |
| MOD | 50 cm |
| Balans bijele boje | Auto |
| FPS | Max 30fps (MJPG) |
| Dužina kabela | 3m |
| Sustav podrške | Windows:10, 8.1, 8, 7 i macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Kompatibilan softver | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting itd |
| Pribor | USB kabel, korisnički priručnik |
| Potrošnja energije | 2w |
| Frekvencija zvučnika | 20Hz-20KHz |
| Impedancija | 4Ω |
| Maksimalni učinak | 85 dB |
| Smjer mikrofona | Svesmjerno |
| Osjetljivost | -33dBFS |
| Frekvencija mikrofona | 20Hz-20KHz |
| Podignite domet (radio) | 3m |
| Veličina proizvoda | 262 (Š) × 85,5 (D) × 110 (V) mm |
| Težina proizvoda | 0.33 g |
Popularni tagovi: fhd najbolje web kamere za video konferencije 2020., Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, proizvedeno u Kini









