Konferencijski sustav uredske opreme 4K 12X Optical Zoom Optics PTZ kamera i 9 metara glasovnog odabira zvučnika
Kompletna audio video konferencija za srednje do velike sobe:
HD video kamera, zvučnik i središte.
Kompaktan i elegantan dizajn koji se uklapa u većinu scenarija.
Plug & Play HD Audio omogućuje svima oko konferencijskog stola da čuju i da se čuju jasno
Visoki video: HD 1080p Video s automatskom fokusiranjem, 12x zum objektiv.
4K rezolucija osigurava da vidite svaki detalj sala za sastanke.
Kompatibilno s Mac i PC.
Zahtjevi sustava: Windows 7, 8.1 ili 10, Mac OS X 10.7 ili više.
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Sustav konferencije uredske opreme 12X Optical Zoom Optics PTZ kamera i 9 metara glasovnog odabira raspona zvučnika
1. Kompletna grupa audio/video konferencija za srednje do velike sobe: UHD video kamera, zvučnik i središte.
2. Kompaktan i elegantan dizajn koji se uklapa u većinu scenarija.
3.
4. Jednostavna i dobra video konferencija: Pokrenite video sastanke s plug & reprodukcijom USB veze s prijenosnim računalom i odaberite softver za video konferencije
5. Visoki video: 4K i HD 1080P Video s automatskim fokusom, 12x zum objektiv . 4 k rezolucija osigurava da vidite svaki detalj sobe za sastanke.
6. Kompatibilno s Mac i PC. Zahtjevi sustava: Windows 7, 8.1 ili 10, Mac OS X 10.7 ili više.

Svi - u - One konferencijski sustav
TENVEO SVE - u - Jedan video i audio konferencijski sustav za srednje do velike sobe.
Pristupačni paket dolazi s HD 12X zuom i 4K kamerom, 360 stupnjeva glasovnog zvučnika s glasovnim odabirom od 9 metara - UP RADIUS.
HDMI i DP video sučelja
S HDMI sučeljem, 4K 12X Zoom PTZ kamera ovog sustava video konferencije mogla bi pružiti mnogo jasnu sliku i nisku kašnjenju.


Naša usluga:
OEM proizvodnja- Pouzdane usluge proizvodnje originalne opreme.
Proizvodnja ugovora- Specijalizacija u Top - Tier Audiovisual Products.
ISO - Tvornica- Usklađenost s međunarodnim standardima kvalitete.
Niska MOQ (minimalna količina narudžbe)- Fleksibilna proizvodnja sa strogom kontrolom kvalitete.
Konkurentne cijene rasutih- Trošak - Efektivna rješenja za veliku proizvodnju -.
| Broj modela | Tevo - va512group - ex |
| Senzor slike PTZ kamere | 1/2,8 "Sony CMOS |
Efektivni piksel | 8,29mp |
| Objektiv | f =3.9 mm-46.8mm |
| Otvor | F1.6-2.8 |
| Video format | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Horizontalni kut | 70,82 stupnja (W) -6,48 stupnjeva (t) |
| Fokus | Auto/ručni |
| Digitalno smanjenje buke | 2d i 3D smanjenje buke |
| Izlaganje | Auto/ručni |
| Video sučelja | HDMI, DP |
| Format kompresije video | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Kontrolni protokol | Visca/Pelco - d/pelco - P |
| Stopa bauda | 9600/4800/38400/2400 |
| Rotacija pan/nagiba | >± 175 stupnjeva, -90 stupnjeva -+90 stupanj |
| Brzina kontrole tave | 0.1 -80 stupanj /sec |
| Brzina kontrole nagiba | 0,1-60 stupnjeva /sec |
| Unaprijed postavljeni broj | 255 unaprijed postavljenih Pelco - d, 32 unaprijed postavljene postavke Pelco - p, 7 unaprijed postavljenih postavki po VisCA (10 unaprijed postavljenih postavki daljinskog upravljača) |
| Akustično otkazivanje odjeka (AEC) zvučnika | > 65 dB |
| Odgovor zvučnika | 135Hz-20Hz |
| Raspon preuzimanja zvučnika s 2 ekspanzijskog mikrofona | 9 metara |
| Sučelja središta | Dp*2; Sučelje napajanja*1; USB tip - c*1 |
| Kablovi središta | 3M USB kabel*1, 5M DP kabel*2 |
| Operativni sustavi | Windows 7 ili više; Android, Mac OS ™ 10.10 ili noviji, Linux (potreban za podršku UVC.) Kompatibilno s Zoom, MS timovima, Skype i sl. |
| Dimenzija (w*h*d) | Kamera: 171.6*192.6*171.6mm; Speakerphone: φ 180mm*37,4mm; Hub: 98*98*20m |
Popularni tagovi: Sustav konferencije o uredskoj opremi 4K 12X Optical Zoom Optics PTZ kamera i 9 metara glasova za odabir zvučnika, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, napravljena u Kini









