
Niska cijena 4K automatsko praćenje SDI USB IP 20X PTZ konferencijska kamera
Naočale:
1. 4 k automatsko praćenje s 20x optičkim zumom
2. SDI USB IP 20X PTZ konferencijska kamera
3. Opremljen CMOS senzorom Sony 1/2,8 "
4. 8.29 megapixels
5. pruža istinsku 4K jasnoću s životnom vjernošću i oštrinom boje.
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Niska cijena 4K automatsko praćenje SDI USB IP 20X PTZ konferencijska kamera
Opremljen sa Sony 1/2.8 "CMOS senzorom i 8,29 megapiksela, Tenveo UVS20A - 4K PTZ kamera pruža istinitu 4K jasnoću s životnom vjernošću i oštrinom. jasnoća-savršena za konferencije, emitiranje uživo i snimanje predavanja.

Vodite svoju produkciju na sljedeću razinu s inteligentnim automatskim praćenjem.
UVS20A - 4K ugrađeni AI motor za praćenje inteligentno identificira ljudske ciljeve, prilagođava se kretanju i održava uokvirivanje, osiguravajući da prezentatori ostanu usredotočeni i fokusiraju se u cijeloj.

UVS20A-4K podržava sveobuhvatan raspon protokola sučelja i strujanja, čineći integraciju u postojeće sustave bez napora.
-Video izlazi: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (Podrška POE+)
-Protokoli za strujanje: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
-Sučelja za kontrolu: RS232, RS485, USB (UVC), IP
--kontrolni protokoli: visca, pelco-d/p, onvif, visca preko IP
Bilo da se za streaming uživo, daljinska suradnja ili integracija sustava, Tenveo UVS20A-4K prilagođava vašem okruženju bez napora.

Poznat kao jedan od vodećih proizvođača i dobavljača u Kini, sada vas toplo pozdravljamo na veleprodajnom našem naprednom Tenveo 4K automatskom praćenju SDI USB IP 20X PTZ konferencijska kamera s niskom cijenom. Uz pomoć napredne opreme i tehnologije, možemo vam uvjeriti visoku kvalitetu i dobre performanse naše opreme.
| Model br. | Tevo - uvs20a-4K |
| Senzor slike | Sony 1/2,8 "CMOS |
| Efektivni pikseli | 8,29mp |
| Optički zum | 20x optički zum |
| Objektiv | f =4.95 mm ~ 99mm |
| Otvor | F1.7-F3.7 |
| Horizontalni kut | 51,9 stupnjeva ~ 3,0 stupnjeva |
| Vertikalni kut | 39,7 stupnjeva ~ 2,2 stupnja |
| Dijagonalni kut | 63,1 stupanj -3,7 stupnjeva |
| Video format | 4kp@30/25fps, 2kp@60, 1080P@60/59.94/50/30/29.97/25fps, 720P@60/59.94/50/30 480p@30fps, 240p@30fps |
| Format video kodiranja | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Naknada pozadinskog osvjetljenja | Podržati |
| SNR | Veći ili jednak 50db |
| Fokus | Auto / ručni |
| Digitalno smanjenje buke | 2D i 3D smanjenje buke |
| Izlaganje | Auto / ručni |
| I / O sučelje | |
| Video sučelja | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Format kompresije video | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Lana | 10m/100m adaptivni Ethernet port; Podrška Poe IEEE802.3af |
| Mrežni protokol | RTSP, RTMP, Visca Over IP, Onvif, SRT, NDI|HX2 |
| Kontrolni protokol | Visca/pelco - d/pelco - p; Stopa bauda: 2400/4800/9600/38400 |
| Kontrolno sučelje | RS232 (samo ulaz), RS485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| PTZ parametar | |
| Horizontalna rotacija | 350 stupnjeva (± 175 stupnjeva) 0,1 stupnjeva /S-100 stupnjeva /s |
| Vertikalna rotacija | 180 stupnjeva (± 90 stupnjeva) 0,1 stupnjeva /S-80 stupnjeva /s |
| Unaprijed postavljeni broj | Korisnik može postaviti do 255 unaprijed postavljenih (10 unaprijed postavljenih ir daljinskih upravljača) |
| Opći parametar | |
| Operativni sustavi | Windows 10, Windows 11or viši; Android, Mac OS ™ 10.10 ili noviji, Linux (potreban za podršku UVC.) |
| Ulazni napon | DC 12V |
| Ulazna struja | 2.0a (max.) |
| Potrošnja energije | 24W (max.) |
| Temperatura skladištenja | -20 stupnjeva do 60 stupnjeva |
| Vlaga skladištiti | 20% -90% RH |
| Radna temperatura | 0 stupnja do 40 stupnjeva |
| Radna vlaga | 20% -80% RH |
| Dimenzija (w*h*d) | 166*165*170mm/ 285*217*197mm (prije/ nakon pakiranja) |
| N.W. / G.W. | 1,6kg/ 2,8kg (neto/ bruto težina) |
Popularni tagovi: Niska cijena 4K automatsko praćenje SDI USB IP 20X PTZ konferencijska kamera, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, napravljena u Kini





