AI konferencija o automatskom praćenju PTZ kamera NDI kamera 12x Optički zum s USB HDMI SDI RJ45
Model: tevo - vhd612a ndi
* 12x Optical Zoom, Podržite AI Auto - praćenje
* Kvaliteta slike kristalno čistog HD1080p
* 1/2.8''Sony CMOS senzor, 2,07MP Efektivni pikseli
* SDI, HDMI USB, RJ45 Video izlaz (Podrška POE & IP Streaming)
* Točan, gladak i tihi PTZ pokret (PAN: 350 stupnjeva, nagib: 180 stupnjeva)
* 2D i 3D NR za najbolju kvalitetu videozapisa u različitim uvjetima osvjetljenja
* Unaprijed postavljeno: 10 putem IR daljinskog postavke (256 putem RS232)
* Podrška Visca, Pelco - P i Pelco - D Protokol, RS232/RS485/IP/IR daljinski upravljač
* Mrežni protokol: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, OnVif, DHCP, Multicast, itd.
* Podrška za radnu površinu, stropni nosač, montirani zidni nosač i nosač stativa (obrnuto montiranje)
* Podrška PoE/NDI: može napajati, kontrolirati, postaviti i pregledati videozapise preko jednog Ethernet kabela.
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Tenveo nadograđeni NDI/SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - Praćenje 12x 1080p 60fps PTZ kamera

TENVEO AI automatsko praćenje NDI/3G - SDI/HDMI/LAN/USB3.0 POE 12X Optical Zoom + 8 x Digitalni ZOOM FHD 1080P 60FPS PTZ kameraSavršen je izbor za snimanje i strujanje crkvenih usluga, događanja za obožavanje, vladinih aktivnosti, sastanaka, koncerata uživo, pokretanja proizvoda, streaminga studija i emisija uživo.

【𝐓𝐞𝐧𝐯𝐞𝐨 𝐍𝐃𝐈 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐏𝐓𝐙 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 NDI PTZ kamera za strujanje uživo opremljena je 12X optičkim + 8 x digitalnim zumnim lećama širokog kuta koja je dosegnuta do 1080p 60fps FHD video izlaz. Opremljen CMOS senzorom od 1/2,8 ", u kombinaciji s 2D i 3D tehnologijom smanjenja digitalne buke i algoritmom. Sa službenom certificiranom NDI licencom NewTeka možete pristupiti ultra - niskim kašnjenjem, visokokvalitetnom, okviru - APCIONSE VIDEOSING INTERPONTING INTERPONTHOL.

【𝐀𝐈 𝐀𝐮𝐭𝐨 𝐓𝐫𝐚𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 AI PTZ kamera s automatskim - praćenje podržava praćenje ljudskog oblika na temelju naprednog AI algoritma. Kroz prepoznavanje lica može točno odrediti mjesto ljudi, realizirati automatsko praćenje i automatski odabir okvira. To ga čini idealnim za snimanje događaja uživo, poput crkvenih usluga, štovanja, sportskih događanja, koncerata uživo, video produkcije ili velikih konferencija.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo NDI PTZ kamera može se daljinski kontrolirati kako bi se okretalo 350 stupnjeva (± 175 stupnjeva) horizontalno i 180 stupnjeva (± 90 stupnjeva) okomito na točan, gladak i tihi način. Također podržava 10 unaprijed postavljene postavke putem daljinskog upravljača IR -a i dostupan je za postavljanje do 255 unaprijed postavljenih putem RS232 i RS485 sučelja za profesionalnu kontrolu. Prikladan način mogao bi brzo kontrolirati PTZ tavu kamere, naginjati se, zumirati i preći na unaprijed postavljeno mjesto za zatvaranje - up sekvence.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐟𝐚𝐜𝐞𝐬】 Opremljen s 3g - SDI, HDMI, USB3.0 i RJ45 sučelja, ova PTZ kamera za strujanje uživo pruža fleksibilnost i svestranost kada je u pitanju povezivanje s različitim uređajima i platformama. POE (802.3AF) podržan. U međuvremenu, sučelja u liniji i usmjeravanja mogu se povezati s audio uređajima, podržavajući istodobno audio i video streaming (audio uređaj nije uključen). Zbog toga je kompatibilan sa širokim rasponom uređaja i platformi, omogućavajući vam da ispunite sve vaše potrebe za strujanjem uživo.


【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 IP kamera za strujanje uživo može biti kompatibilna s trenutnim popularnim softverom za video/streaming, uključujući Zoom, Skype, YouTube, WebEx, Bluejeans, Facebook, timove, FaceTime, Google Hangout, OBS, Google Meet i i Video Production Software koji podržava NDI HX. Podržava Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android ili više. Kamera za streaming također se široko koristi na internetskim tečajevima, crkvenim emisijama uživo, tele - medicina, studijski streaming, visoka - tehnološka konferencija, veliki događaji, itd.


【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 & 𝐄𝐱𝐜𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 PTZ kamera za strujanje uživo podržava radnu površinu, stativ, zid ili strop (uključeni zidni nosač i pričvrsni vijci). I TENVEO nudi izvrsno nakon - prodajne usluge i usluge tehničke podrške za život (usluga nadogradnje firmvera itd.). Kontaktirajte nas ako imate bilo kakvog pitanja, rado ćemo vam odgovoriti u roku od 24 sata i definitivno vam pružiti zadovoljavajuće rješenje.
| Model br. | Tevo - vhd612a ndi |
| Senzor | 1/2.8'' |
| Efektivni pikseli | 2,07MP |
| Video signali | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zum | 12x optički zum |
| Objektiv | f =4.2 mm ~ 50,4mm |
| Otvor | F1.8 ~ F2.8 |
| Horizontalni kut | 70,2 stupnjeva ~ 6,52 stupnja |
| Vertikalni kut | 42,6 stupnjeva ~ 3,76 stupnjeva |
| Dijagonalni kut | 77,5 stupnjeva ~ 7,53 stupnja |
| Digitalni zum | 8X |
| Video izlaz | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signalni standard | NTSC/PAL |
| Kontrolno sučelje | RS232, RS485, USB, Neto |
| Zasun | 1/30s ~ 1/10000s |
| Ravnoteža bijele boje | Auto, zatvoreni, vanjski, jedan push, priručnik, var |
| Naknada pozadinskog osvjetljenja | Podržati |
| Digitalno smanjenje buke | 2d i 3D smanjenje digitalne buke |
| Stopa bauda | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Kontrolni protokol | Visca, Pelco - d, Pelco - P |
| USB protokol | UVC 1.1 |
| Minimalno osvjetljenje | 0,5 Lux @ (F1.8, AGC ON) |
| SNR | Veći ili jednak 50db |
| Horizontalna rotacija | 350 stupnjeva (± 175 stupnjeva) 0,1 stupnjeva /S-100 stupnjeva /s |
| Vertikalna rotacija | 180 stupnjeva (± 90 stupnjeva) 0,1 stupnjeva /S-80 stupnjeva s |
| H&V Flip | Podržati |
| Zamrzavanje slike | Podržati |
| Poej | Podržati |
| Broj unaprijed postavljenog | 255 |
| Unaprijed postavljena točnost | 0,1 stupnjeva |
| IPC značajke | |
| Format video kodiranja | H.264/H.265/MJPG |
| Video stream | Glavni tok, sub stream |
| Rezolucija glavne struje | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540, itd. |
| Razlučivost | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408, itd. |
| Brzina video bita | 32Kbps ~ 102400kbps |
| Vrsta stope | Promjenjiva stopa, fiksna stopa |
| Brzina kadrova | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Audio kompresija | AAC |
| Zbirka zvuka | 96Kbps, 128kbps, 256kbps |
| Mrežni protokol | NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, MULTICAST, itd. |
| Ulazno/izlazno sučelje | |
| HD izlaz | 1xhdmi 1x3g - SDI: BNC tip, 800MVP - p, 75Ω, duž SMPTE 424M Standard |
| Lana | 1xrj45: 10m/100m Ethernet sučelje, POE (802.3AF) |
| Audio sučelje | 1-ch: 3,5 mm audio sučelje, linija u 1-ch: 3,5 mm audio sučelje, linija |
| USB | 1xusb3.0: ženski priključak tipa B |
| Komunikacijsko sučelje | 1xrs232 u: 8pin min din, maksimalna udaljenost: 30m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p 1XRS232 OUT: 8PIN MIN DIN, MAX udaljenost: 30m, protokol: Visca Network koristi samo 1xrs485: 2pin Phoenix port, maksimalna udaljenost: 1200m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p |
| Napajalica | Jeita tip (DC u 12V) |
| Generička specifikacija | |
| Napajanje | DC 12V/2A |
| Potrošnja energije | 12W |
| Radna temperatura | 0 stupnja do 40 stupnjeva |
| Radna vlaga | 20% -80% RH |
| Temperatura skladištenja | -20 stupnjeva do 60 stupnjeva |
| Vlaga skladištiti | 20% -90% RH |
| Veličina proizvoda | 247.1*152*169,6 mm / 285*217*197mm (prije / nakon pakiranja) |
| Težina proizvoda | 1,37kg / 2,45kg (neto / bruto težina) |
Popularni tagovi: AI konferencija o automatskom praćenju PTZ kamera NDI kamera 12X Optički zum s USB HDMI SDI RJ45, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, napravljena u Kini




