USB HDMI SOBA SOBA KAMERA 11X Optički zum
Model br. :Tevo-vl11h
* 1/2.8''Sony CMOS senzor
* 1080p@60fps
* 11x optički zum sa 62,8 stupnjeva FOV
* USB HDMI video izlazi
* RS232/RS485 za kontroler džojstika
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
TENVEO VLOOP USB3. {0}/HDMI 11X Optical Zoom FHD 1080P 60FPS PTZ COMMERSKA KAMERA

Kamera sa sobom za sastanke u konferenciji snima svaki Momnet u zadivljujućoj jasnoći 1080p 60fps

Kamera sa sobom za sastanke sa USB3. 0 HDMI video izlazni izlazi, jednostavni za upotrebu. i s RS232/RS485 priključcima, lako za daljinski upravljač


Univerzalna kompatibilnost

Podržavanje radne površine, stropni nosač, montirani zidni nosač i nosač stativa (obrnuto montiranje)


| Model br. | TEVO-VL11H |
| Senzor slike | 1/2.8'Sony CMOS |
| Efektivni pikseli | 2.38 mega piksel |
| Video format | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Optički zum | 10x optički zum |
| Objektiv | F1.8-2.6 |
| Otvor | f =5. 76-46. 09mm |
| Horizontalni kut | 54,7 stupnjeva (w) -6. 8 stupnjeva (t) |
| Vertikalni kut | 30.8 stupnjeva (w) -3. 8 stupnjeva (t) |
| Dijagonalni kut | 62,8 stupnjeva (w) -7. 8 stupnjeva (t) |
| Naknada pozadinskog osvjetljenja | Podržati |
| SNR | >50 dB |
| Fokus | Auto / ručni |
| Digitalno smanjenje buke | 2D i 3D smanjenje buke |
| Izlaganje | Auto / ručni |
| Video sučelja | Hdmi, usb3. 0 c |
| Format kompresije video | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Kontrolni protokol | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Stopa bauda: 38400/9600/4800/2400 |
| Kontrolno sučelje | RS232 (samo ulaz), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1) |
| Rotacija pan/nagiba | ± 175 stupnjeva, -90 stupanj -+90 stupanj |
| Brzina kontrole tave | 0. 1 -80 stupanj /sec |
| Brzina kontrole nagiba | 0. 1 -60 stupanj /sec |
| Unaprijed postavljeni broj | Korisnik može postaviti do 255 unaprijed postavljenih (10 unaprijed postavljenih ir daljinskih upravljača) |
| Operativni sustavi | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 ili noviji, Linux (potreban za podršku UVC.) |
| Ulazni napon | DC 12V |
| Ulazna struja | 2. 0 a (max.) |
| Potrošnja energije | 13W (max.) |
| Temperatura skladištenja | -20 stupanj do 60 stupnjeva |
| Vlaga skladištiti | 20% -90% RH |
| Radna temperatura | 0 stupanj do 40 stupnjeva |
| Radna vlaga | 20% -80% RH |
| Dimenzija (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (prije/ nakon pakiranja) |
| N.W. / G.W. | 1,35kg/ 2,05kg (neto/ bruto težina) |
| Pribor | 1 x kamera; 1 x USB kabel; 1 x adapter za napajanje; 1x ir daljinski upravljač; 1 x zidni nosač; 1 x ručni |
| MFG. Jamstvo | 3 godine standardnih dijelova i jamstva rada |
Popularni tagovi: USB HDMI SOBA SOBA SOBA 11X Optički zum, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, napravljena u Kini









