720p HD video konferencije kamere Tevo-V720
Mar 24, 2017
Pojedinosti o proizvodu
Osnovne informacije
Model Tevo-V720
Tip: videokonferencijski sustav
Videozapis:
Komunikacija: Wired
Ukazujući Feature: Omni-Directional
Boja: Bijela
720p HD video konferencije kamere: USB 2.0
10x zoom objektiv: 1280 * 720 30frames
Zaštitni znak: Tenveo
Opis proizvoda
Značajke proizvoda: Tevo-V720 video konferencije slika slika fotoaparata, slika zamrzavanje, Fiksni zoom Fokus, jednim klikom rad, jednostavan za korištenje, potpuno funkcionalan, nastup je izvanredan može biti dugoročno stabilan rad, jednostavan za korištenje, ne treba! da maintain.With više točaka ciljne unaprijed, pamćenje, područje skeniranja, pomoćne kontrole prekidač, infracrvenim daljinskim upravljačem, okrenuta slika, zrcalna slika, slike zamrzavanje, itd neograničen opseg skeniranja, kompatibilan s različitim Control Protocol pomoću standardnog RS422 / RS232 kontrolu način.
| Model | TEVO-V720 |
| Senzor | MT9M034 1.3 milijuna piksela. (1280 * 720 stopalo 30 okvira / sek.) |
| rezolucija | 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| Okvirna stopa | 720: 30 fps |
| Minimalno osvjetljenje | 0.5Lux na F2.0 |
| Leće | 1.3 milijuna piksela |
| Izlaganje | Auto |
| Zum | fiksni fokus |
| Balans bijele boje | Automatski / Ručno |
| Omjer signala i šuma | > 50dB |
| Pan kut rotacije | 360 ° |
| kut rotacije nagib | Gore: 90 °, dolje: 45 ° |
| Pan / tilt Brzina | 1-280 ° / S; 1-100 ° / S |
| Vlast | DC 12V |
| veličina proizvoda | 240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130mm (prije / poslije pakiranje) |
| Težina proizvoda | 600g / 1.66kg (prije / poslije pakiranje) |
Dodaj .: Room511-514, Fengtian Nova tehnologija izgradnje, Sjeverna Xuegang Road, Longhua novi dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
WeChat: 13657740706





