NDI|HX/IP serijski PTZ kontroler džojstika kamere s 4-kanalnim splicerom
Model br.: KB300PRO
Sustav: Linux
Dekodiranje: H.265, H.264
Protokol: Visca Over IP, NDI Control, Pelco - P, Pelco - D, Sony Visca kompatibilan, onvif
Korisnička sučelja: zaslon: LED
Kontrola brzine: Da
Zuom Rocker: Da
Prsten za zumiranje džojstika: da
Gumbi za programiranje: 6
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
NDI|HX/IP serijski PTZ kontroler džojstika kamere s 4-kanalnim splicerom

Real - Tine Nadgledanje i 4 ekrana kontroler uživo streaming





Specifikacija:
| Naziv proizvoda | PTZ upravljački kontroler tipkovnice |
| Model br | Tevo - kb300propro |
| ČIP | SSD202D |
| Sistem | Linux |
| Maksimalna oprema | 256 |
| Dekodiranje | H.265, H.264 |
| Razlučivost | Max 1080p za 1 kanal: 1920*1080@30fps |
| PROTOKOL | Visca Over IP, NDI Control, Pelco - P, Pelco - D, Sony Visca kompatibilno, onvif |
| Kontrola kamere | Odabir izloženosti: Da Ravnoteža bijele boje: Da Kontrola pozadinskog osvjetljenja: Da Prikaz statusa WB, Iris, Gaint, Shutter, Focus: Da Odabir modela fokusa: Da Auto fokus/ručni fokus: Da |
| Korisnička sučelja | Zaslon: LED Kontrola brzine: Da Zuom Rocker: Da Prsten za zumiranje džojstika: da Gumbi za programiranje: 6 |
| Džojstik | 4D |
| Izlaz | RS422 (rezervirano), RS232 (Razvojna luka), RJ45 |
| Pribor | Gumb, silikonski gumb |
| Zvučni signal | Uključivanje/isključivanje |
| Prikaz | TFT LCD 720*1280 |
| Max kontrola kamere | Max 255 s više protokola, uključujući NDI/IP |
| Potrošnja energije | Manje od ili jednako 10W |
| VLAST | DC12V-2A POE |
| Stanje skladištenja | |
| Radna temperatura | -10 stupnjeva ~ 55 stupnjeva / 14 stupnjeva f ~ 131 stupanj f |
| Radna vlaga | 20%~ 80%smrzavanja |
| Temperatura skladištenja | -10 stupnjeva ~ 60 stupnjeva / 14 stupnjeva f ~ 140 stupnjeva f |
| Vlaga skladištenja | 0 ~ 90%bez smrzavanja |
| Veličina proizvoda | 297mm * 210mm * 140mm |
| Težina proizvoda | 1.375kg |
Popularni tagovi: NDI|HX/IP serijski PTZ kamera kontroler džojstika s četverokanalnim splicerom, Kinom, proizvođačima, veleprodajnim, cijenama, niskom cijenom, napravljenim u Kini













