20X 1080P HD PTZ video konferencije Komponenta kamere sa SDI HDMI priključka (OHD320-A)
Mar 24, 2017
Model NO .: TEVO-HD9620
Videozapis:
Komunikacija: Wired
OEM: ODM
Senzor: 1 / 2.8" CMOS Exmor
Objektiv: 20 x optički zoom, 12x digitalni zoom
Ugrađeni video izlaz: HDMI, YPbPr, CVBS, DVI-I
Jezik: engleski ili Prilagođeno
Zaštitni znak: PUAS ili prilagoditi
Specifikacija: 220x160x160mm
HS Šifra: 8525
Tip: videokonferencijski sustav
Sastav: CMOS
Boja: Crna
Vrijeme isporuke: 3 dana nakon uplate
Efektivni pikseli: 3,27 mega piksela
Signalni sustav: 1080 60p / 50p
Kamera Kontrola Sučelje: RS-232C / RS-422
OSD: Da
Promet Paket: Neutralno paket ili kao Prilagođeno
Porijeklo: Kina
Pregled proizvoda:
TEVO-HD9620 je naš brand visoko inteligentna HD video konferencije kamera, s SONY modula, pružajući 3.27MP visoku razlučivost slike. Sve postavke fotoaparata i pan / tilt / zoom objektiv za daljinsko velike brzine Kontrola operacije komunikacija. Jedinstvena patentirana automatsko okretanje tehnologija (desktop ili instalacija strop), sa 255 memorijskih, višenamjenski okruženju PTZ. RS232 i RS422 daljinski upravljač (Višća, Pelco P / D protokol) sučelje.
Područje primjene:
TEVO serijski HD video konferencije kamera je naširoko koristi u video konferencije, sobna konferencije, TelePresence, višestranačke konferencije, učenje na daljinu, obrazovnih institucija, korporativnog treninga, poslovni sastanak, vlada, telemedicine, stanovanje obožavanja, ja nternet komunikacija, praćenje, sudnica itd ,
Značajke proizvoda:
1. Potpuno HD 1080P 50/60
Omjer varijabla zum 2. 2. 40 puta (20 x Optica l zumiranje s 12 x Digitalni zum)
3. 1 / 2.8" Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G -SDI, YPbPr, DVI -I, HD MI slike izlaz istovremeno
5. HD i SD izlazni signal istovremeno
6. Višća i Pelco P / D protokol podržan
7. Jedan daljinski upravljač sa četiri kamere
8. visoke end legura dna, smanjiti temperaturu kamere, brinu za ispis slika stalno
9. Ugrađeni RJ45 pristup internetu, podrška 10M / 100 internet
10. 255 memoriranih stanica pozicije sa PC ili kontrolor tipkovnice, 254 adrese mogu se postaviti automatski prepoznati
11. Multi metode kontrole su dostupne, podršku RS232 / 485 serijska kontrola, nema potrebe za promjenu koda c
12. kompatibilan s velikim video konferencije i predavanja hvatanje kodek
Tehnologija Parametri:
| MODEL | PUS- O HD3 20 |
| Sens OR | 1 / 2.8 "Exmor CMOS |
| Efektivni pikseli | 3.27 MP |
| F Ormat Video | 1080P / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080/60, 1080/50, 720P / 60, 720P / 50, 720P / 30, 720P / 25 |
| ZUM | 20x optički zoom |
| Iris | Automatski / Ručno |
| Kut F ield V gledaj | 2,9 & # 176 (T) -55,4 & # 176 (W) |
| Fokus | Automatski / Ručno / Push |
| Min. ja llumination | 0.5Lux / 0.095lux |
| Balans bijele boje | Automatski / Ručno |
| S / N omjer | & # 8805; 50dB |
| Elektronički S Hutter | 1 do 1 / 10000s |
| Digital Noise Reduction | 2D / 3D |
| Povratak svjetlo C ompensation | Uključeno isključeno |
| Unaprijed | 255 |
| Pan / tilt Kut rotacije | Pan & # 177; 170 & # 176; , Do -30 & # 176;-+ 90 & # 176; |
| Pan / tilt Brzina | 0,1-180 & # 176; (Pan), 0,1 - 120 & # 176; (Nagib) |
| Kontrola terminal | RS-232C / RS-422 |
| protokol upravljanja | Višća, Pelco-P / D |
| Video O utput sam nterface | 3G SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| operacija temperature | -10 & # 186; C-50 + & # 186; C |
| Vlast | DC12V |
| Snaga C onsumption | 12W |
| Težina | |
| mreža parametara | |
| Network Video Coding | MJPEG, H.264, visoki profil |
| Coding standard | 1080P (1920 * 1080) 30 okvira / sek, 720p (1280 * 720) do 30 okvira / sek, D1 (720 * 576) do 25 okvira / sek |
| mrežni protokol | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, foruma ONVIF |
| Audio Stream | AAC-LC boardband Audio Coding, visoka kvaliteta zvuka. |
| Network Interface | Bulti-u RJ45 pristup internetu, podržava 10 M / 100 m podataka na Internetu |
Sučelje Pogled:
Pribor:
DC 12Vpower adapter, IR daljinski upravljač, ručni, RS232, RS485 kabel, HDMI kabel, Nosači i vijci
Naše usluge:
1. Dvije godine jamstva
2, OEM i ODM usluge (jezik, logo, pakiranje itd dostupno)
3, Brza isporuka (3-10 dana nakon primljene uplate)
4, TT / Paypal prihvatljive
TENVEO Video Technology Co, Ltd je osnovana 2001, profesionalni proizvođač video konferencije kamere, sa CE, FCC, ISO9001: 2008 certifikata. Obvezujemo se dostaviti hi-tech, visoke kvalitete i humana video konferencija rješenja. OEM i ODM dostupna.
Nadam se da surađuju s vama!

