Konferencijski zvučnik mikrofona za veliku konferenciju zumiranog lanaca Daisy
Model: tevo - m5bex
* Spojite dva zvučnika s 3,5 mm audio kabelom
* Dvije zvučnike se također mogu zasebno koristiti
* 8 Profesionalni mics niz za postizanje 360 stupnjeva Omni - preuzimanje zvuka usmjeravanja, maksimalni radijus zvuka može biti do 12m × 15m (39,37ft × 49,2ft)
* Pomicanje Office: Izgrađen - u 8000amh punjiva baterija s do 17 sati glazbenog vremena
* Napredna DSP tehnologija, puni dupleks echo otkazivanje
* Bluetooth, bežični dongle, USB veza, jednostavan za upotrebu: povezuje se u sekundi s prijenosnim računalom, pametnim telefonom i tabletom.
* LED pokazatelji
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
TENVEO M5BEX OMNIDREDEKCIJSKI MIKROFONE ZA KONFERMENT KONFORENCH KONFERENCIJA ZA VELIKU ZA ZOOM konferencije




| Model br. | Tevo - m5b - ex |
| Bluetooth | Bt5.0 |
| Baterija | 8000mah (ugrađen - u litij bateriji); Glazbeno vrijeme (do 17 sati); Život baterije (poziv) do 27 sati; Najbrže vrijeme naboja: 3 sata; Redovito naplaćivanje vremena: 6 sati (podrška PD2.0/3.0 punjenja, s maksimalnom snagom do 18W) |
| Tip veze | USB/Bluetooth/Wireless/3,5 mm priključak (Daisy - Verzija lanca ima 2x3.5mm priključak) |
| Veličina sala za sastanke za jedan zvučnik | 15-30㎡ |
| Veličina sobe za sastanke za lanac lanaca | 30-60㎡ |
| Sastanak s jednim zvučnikom | Do 15 sudionika |
| Sastanak s lancima lanaca Daisy | Do 20-30 sudionika |
| Raspon preuzimanja za jedan zvučnik | 6 metara (19,68 stopa) |
| Raspon preuzimanja za lanac lanaca | 12 metara (39,37 stopa) |
| Miksovi | 4x analogni silikonski mics niz |
| Mikrofon | Omni - usmjereni (raspon preuzimanja 360 stupnjeva) |
| Osjetljivost na mikrofon | -38db |
| Glasnoća zvučnika | 120dB |
| SNR | 62dB |
| Smanjenje buke | Da |
| Puni dupleks audio | Da |
| AEC | Da |
| Frekvencijski raspon | 100Hz do 20kHz |
| Zvučnik | 5W/120db |
| Sučelje | 1 x tip - c, 1 x 3,5 mm priključak za lanac, 1 x 3,5 mm audio port |
| Zahtjevi sustava | Windows 7/8/10 ili više, macOS 10.7 ili više, Chrome OS V29.01547 ili više |
| Podrška za prijavu | Softver: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft timovi, Hangouts, OBS, XSplit, itd. |
| Radna temperatura | -10 stupnjeva -+50 stupanj |
| Temperatura skladištenja | -10 stupnjeva -+45 stupanj |
| Vlaga skladištenja | 20% - 90% RH (ne-kondenzija) |
| Radna vlaga | 20% - 80% RH (ne-kondenzija) |
| Napajanje | 5V /3A ili 9V /2A |
| 1 jedinica veličina | Ø180mm × 37,4mm |
| 2 jedinice veličine | 220 × 208 × 133 mm (nakon pakiranja) |
| 2 jedinice težine | 2*0,62kg/1,6kg (neto/bruto težina) |
| Popis za pakiranje | 2*Bluetooth zvučnik, 1*USB kabel, 1*3,5 mm kabel lanaca, 1*bežični dongle, 1*OTG adapter, 1*Korisnički priručnik |
Popularni tagovi: Konferencija Mikrofona zvučnika za velike konferencije Zoom Zoom svesmjerni lanac tratinčice, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, napravljena u Kini










