Veliki konferencijski zum mikrofon, spikerfon, višesmjerni lanac
Model: TEVO-M5BEX
* Spojite dva zvučnika audio kabelom od 3,5 mm
* dva zvučnika se također mogu koristiti odvojeno
* 8 profesionalnih mikrofona za postizanje svesmjernog snimanja zvuka od 360 stupnjeva, maksimalni radijus zvuka može biti do 12 m × 15 m (39,37 ft × 49,2 ft)
* Ured koji se seli: Ugrađena punjiva baterija od 8000 amh s do 17 sati glazbenog vremena
* Napredna DSP tehnologija, potpuno dupleks poništavanje jeke
* Bluetooth, bežični ključ, USB veza, jednostavan za korištenje: spaja se u nekoliko sekundi na prijenosno računalo, pametni telefon i tablet.
* LED indikatori
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Tenveo M5BEX višesmjerni lančani konferencijski mikrofon, spikerfon za veliki konferencijski zum




| Model br. | TEVO-M5B-EX |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Baterija | 8000mAH (ugrađena litijska baterija); Vrijeme za glazbu (do 17 sati); Trajanje baterije (poziv) do 27 sati; Najbrže vrijeme punjenja: 3 sata; Redovito vrijeme punjenja: 6 sati (podržava PD2.0/3.0 punjenje, s maksimalnom snagom do 18 W) |
| Vrsta veze | USB/Bluetooth/Bežični/3,5 mm priključak (lančana verzija ima 2x3,5 mm priključak) |
| Veličina sobe za sastanke Za jedan spikerfon | 15-30㎡ |
| Veličina sobe za sastanke za lančani spikerfon | 30-60㎡ |
| Sastanak s jednim spikerfonom | Do 15 polaznika |
| Sastanak s lančanim spikerfonom | Do 20-30 sudionika |
| Domet snimanja za jedan spikerfon | 6 metara (19,68 stopa) |
| Domet preuzimanja za lančani spikerfon | 12 metara (39,37 stopa) |
| Mikrofoni | 4x analogni silikonski niz mikrofona |
| Vrsta mikrofona | Višesmjerni (raspon snimanja od 360 stupnjeva) |
| Osjetljivost mikrofona | -38dB |
| Glasnoća zvučnika | 120 dB |
| SNR | 62dB |
| Smanjenje buke | Da |
| Full Duplex Audio | Da |
| AEC | Da |
| Frekvencijski raspon | 100Hz do 20kHz |
| Zvučnik | 5W/120dB |
| sučelje | 1 x Type-C, 1 x 3,5 mm lančani priključak, 1 x 3,5 mm audio priključak |
| Zahtjevi sustava | Windows 7/8/10 ili noviji, MacOS 10.7 ili noviji, Chrome OS V29.01547 ili noviji |
| Podrška za aplikacije | Softver: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, Xsplit itd. |
| Radna temperatura | -10 stupanj -+50 stupanj |
| Temperatura skladištenja | -10 stupanj -+45 stupanj |
| Vlažnost skladištenja | 20%-90% RH (bez kondenzacije) |
| Radna vlažnost | 20%-80% RH (bez kondenzacije) |
| Napajanje | 5V /3A ili 9V /2A |
| 1 Veličina jedinice | Ø180mm×37,4mm |
| Veličina 2 jedinice | 220×208×133 mm (nakon pakiranja) |
| 2 jedinice težine | 2*0.62 kg/1.6 kg (neto/bruto težina) |
| Popis pakiranja | 2*Bluetooth spikerfon, 1*USB kabel, 1*3,5 mm Daisy Chain kabel, 1*Bežični ključ, 1*OTG adapter, 1*Korisnički priručnik |
Popularni tagovi: veliki konferencijski zoom mikrofon zvučnik višesmjerni lanac, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, proizvedeno u Kini












