USB web-kamera s automatskim fokusom za videokonferencije
Model:TEVO-VA200 Pro
Naziv:Audiozapis i videozapisi sve u jednoj web-kameri
Senzor slike:1/2.7 CMOS senzor (OV2710)
Zumiranje:Fiksni fokus
Rezolucija:1920×1080
Sučelje:Micro USB2.0
Leća:2,2 mm široki kut prikaza
Efektivni piksel:2,10 mega piksel
Oblik sažimanja videozapisa:MJPEG,YUV
Napajanje:USB napajanje, 5V, 70mA
Ugrađena 2 Omni usmjerena mikrofona i 2 zvučnika
Vodoravni kut gledanja:dijagonala: 124°, vodoravno: 112°, okomito: 82°
Sustav podrške:Windows:10, 8.1, 8, 7 i macOS 10.12~ 10.14、OS X 10.8~ 10.11、Mac OS X10.0 ~ 10.7
Kompatibilan softver:Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting itd.
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Usb web-kamera s automatskim fokusom za videokonferencije









| Model | TEVO-VA200 Pro |
| Ime | Zvuk i videozapisi sve u jednoj web-kameri |
| Senzor slike | 1/2.7 CMOS senzor (OV2710) |
| Leća | Kut širokog pogleda od 2,2 mm |
| Efektivni piksel | 2,10 mega piksela |
| Zumiranje | Fiksni fokus |
| Sučelje | Micro USB2.0 |
| Oblik sažimanja videozapisa | MJPEG, YUV |
| Rezolucija | 1920×1080. |
| Vodoravni kut gledanja | Dijagonala: 124°, vodoravno: 112°, okomito: 82° |
| Minimalno osvjetljenje | 350Lux |
| Napajanje | USB napajanje, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Ugrađena 2 Omni usmjerena mikrofona |
| Govornik | Ugrađena 2 zvučnika |
| MOD | 50cm |
| Balans bijele boje | Automobil |
| FPS | Max 30fps (MJPG) |
| Duljina kabela | 3m |
| Sustav podrške | Windows:10, 8.1, 8, 7 i macOS 10.12~ 10.14、OS X 10.8 ~ 10.11、Mac OS X10.0~ 10.7 |
| Kompatibilan softver | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting itd. |
| Pribor | USB kabel, korisnički priručnik |
| Potrošnja energije | 2w |
| Frekvencija zvučnika | 20Hz ~ 20KHz |
| Impedancija | 4Ω |
| Maksimalni izlaz | 85dB |
| Smjer mikrofona | Svesmjerno |
| Osjetljivost | -33dBFS |
| Frekvencija mikrofona | 20Hz ~ 20KHz |
| Raspon preuzimanja (radio) | 3m |
| Veličina proizvoda | 262(W)×85,5(D)×110(H)mm |
| Težina proizvoda | 0,33 g |
Popularni tagovi: automatski fokus USB web kamera za video konferencije, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, proizvedena u Kini













