USB web kamere
Model br.TEVO-VA4K
Glavna značajka
2,2 mm široki kut gledanja
Kompaktan dizajn sve u jednom
Plug & Play USB povezivanje
1/2.7 CMOS senzor (Sony IMX307)
4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080)
Ugrađena 2 višesmjerna mikrofona
Široko vidno polje od 124 stupnja bez izobličenja
Kompatibilan s bilo kojom softverskom aplikacijom za videokonferencije i uslugama u oblaku
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
USB web kamere TEVO-VA4K Automatsko kadriranje

Glavna značajka:
Širokokutni objektiv od 2,2 mm
Kompaktan dizajn sve u jednom
Plug & Play USB povezivanje
1/2,7 CMOS senzor (OV2710)
4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080)
Ugrađena 2 višesmjerna mikrofona
Široko vidno polje od 120 stupnjeva bez izobličenja
Kompatibilan s bilo kojom softverskom aplikacijom za videokonferencije i uslugama u oblaku
| Model | TEVO-VA4k |
| Ime | Audio i video sve u jednoj web kameri |
| Senzor slike | 1/2,7 CMOS senzor (OV2710) |
| Leće | 2,2 mm široki kut gledanja |
| Efektivni piksel | 2,10 megapiksela |
| Zum | Fiksni fokus |
| Sučelje | Micro USB2.0 |
| Format video kompresije | MJPEG,YUV |
| Rezolucija | 4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Horizontalni kut gledanja | 112 stupnjeva |
| Minimalno osvjetljenje | 350Lux |
| Napajanje | USB napajanje, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Ugrađena 2 svesmjerna mikrofona |
| Zvučnik | Ugrađena 2 zvučnika |
| MOD | 50 cm |
| Balans bijele boje | Auto |
| FPS | Maks. 30 sličica u sekundi(MJPG) |
| Dužina kabela | 3m |
| Sustav podrške | Windows:10, 8.1, 8, 7 i macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Kompatibilan softver | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting itd. |
| Pribor | USB kabel, korisnički priručnik |
| Potrošnja energije | 2w |
| Frekvencija zvučnika | 20Hz-20KHz |
| Impedancija | 4Ω |
| Maksimalni učinak | 85 dB |
| Smjer mikrofona | Svesmjerno |
| Osjetljivost | -33dBFS |
| Frekvencija mikrofona | 20Hz-20KHz |
| Domet (radio) | 3m |
| Veličina proizvoda | 262(Š)×85,5(D)×110(V)mm |
| Težina proizvoda | 0.33 g |
Popularni tagovi: usb web kamere, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niske cijene, proizvedeno u Kini










