
20x optički zum s 4K60fps za konferenciju ili kameru za strujanje uživo
Model: tevo - vhd1080propro
Fiksni fokus nagibnog kamere
Elegantan i inteligentan dizajn
Plug & Play USB2.0 povezivanje
Kristalno čist HD1080p kvaliteta slike
Točan, gladak i tihi PTZ pokret
Unaprijed postavljeno: 9 putem daljinskog postavljanja IR (256 putem RS232)
1/2,7 inča visoke kvalitete, 8MP (16: 9) CMOS senzor
Vrhunska kvaliteta materijala s punim staklenim leća
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
20x optički zum s 4K60fps za konferenciju ili kameru za strujanje uživo
* TENVEO UV620A Ultra je profesionalni 4K@60fps PTZ kamera s CMOS senzorom od 1/1,8 inča 8,29MP koji bilježi Ultra - oštar UHD video s živahnim bojama, poboljšani niski - svjetlosni raspon (WDR) (WDR).
* Njegov 20X optički zum s 16x digitalnim proširenjem pruža bešavnu fleksibilnost uokvirivanja, dok vidno polje širine 66,6 stupnjeva sadrži velike prostore.
* S al - pokretanim humanoidnim praćenjem, podrškom za POE i potpunim ndi & dante av - h kompatibilnošću, UV620A Ultra omogućuje visoku - kvalitetu, niska - IP PROIZVODNJA PROIZVODNJA {{{{5 {5 5

Multi - podrška sučeljaUSB+HDMI+SDI+LAN SA FULL NDI®HX2i Poe - Ultimate Fleksibilnost povezivanja

UV620A Ultra isporučuje ultra - nisku latenciju (<500µs), broadcast-quality video over IP using Dante AV-H's standards-based SMPTE ST 2110 technology.
S potpunom kompatibilnošću u Dante Ecosystem -, uključujući Dante Controller za Real - vremensko usmjeravanje, Dante Domain Manager za sigurnu implementaciju poduzeća i direktor Dantea za centralizirano upravljanje - kamera integrira u profesionalni IP mediji.

TENVEO UV620A Ultra koristi napredne algoritme dubokog učenja s humanoidnim otkrivanjem kako bi postigao profesionalni - ocjena praćenja.
Njegov AL procesor omogućava precizno uokvirivanje automatskom podešavanjem sastava na temelju položaja i količine predmeta, dok prilagodljivo praćenje osigurava glatko potragu za pokretnim subjektima s inteligentnim predviđanjem brzine.
S obzirom na svjesnost scena za automatsko izbjegavanje opstrukcije, ovo inteligentno rješenje za praćenje održava dosljedan fokus i optimalno uokvirivanje čak i u dinamičnim, multi - predmetnim okruženjima.

Tenveo izravno dizajnira, alata, proizvodi i prodaje proizvode za video konferencije.
OEM i ODM pružamo našim kupcima!
Parametri proizvoda:
| Model br. | Tevo - uv620a ultra |
| Fotoaparat | |
| Senzor | 1/1.8'' |
| Efektivni pikseli | 8.42mp |
| Video signali | HDMI: 4KP60, 4KP59.94, 4KP50, 4KP30, 4KP25, 4KP29.97, 1080P60, 1080P50, 1080i60, 1080i50, 1080p30, 1080p5 .94, 1080I59,94, 1080, 1080. 3g - SDI: 1080P60, 1080P50, 1080P30, 1080p29.97, 1080p59.94, 1080p25; 1080i60, 1080i50, 1080i59.94; 720p60, 720p59.94; |
| Zum | 20x optički zum |
| Objektiv | f =6.25 mm ~ 125mm |
| Otvor | F1.58 ~ F3.95 |
| Horizontalni kut | 59,6 stupnjeva ~ 3,5 stupnjeva |
| Vertikalni kut | 35,7 stupnjeva ~ 2,0 stupnjeva |
| Dijagonalni kut | 66,6 stupnjeva ~ 4,0 stupnjeva |
| Digitalni zum | 16X |
| Video izlaz | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signalni standard | NTSC/PAL |
| Kontrolno sučelje | RS232, RS485, USB, Neto |
| Zasun | 1/30s ~ 1/10000s |
| Ravnoteža bijele boje | Auto, zatvoreni, vanjski, jedan push, priručnik, var |
| Naknada pozadinskog osvjetljenja | Podržati |
| Digitalno smanjenje buke | 3D digitalno smanjenje buke |
| Stopa bauda | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Kontrolni protokol | Visca, Pelco - d, Pelco - P |
| USB protokol | UVC 1.1 ~ 1.5 |
| Minimalno osvjetljenje | 0,5 Lux @ (F1.8, AGC ON) |
| SNR | Veći ili jednak 55db |
| Horizontalna rotacija | 350 stupnjeva (± 175 stupnjeva) 0,1 stupnjeva /S-100 stupnjeva /s |
| Vertikalna rotacija | 180 stupnjeva (± 90 stupnjeva) 0,1 stupnjeva /S-80 stupnjeva /s |
| H&V Flip | Podržati |
| Zamrzavanje slike | Podržati |
| Poej | Podržati |
| Broj unaprijed postavljenog | 255 |
| Unaprijed postavljena točnost | 0,1 stupnjeva |
| IPC značajke (IP kamera) | |
| Format video kodiranja | H.264/H.265/MJPEG |
| Video stream | Glavni tok, sub stream |
| Rezolucija glavne struje | 3840X2160.1920x1080,1280X720, itd. |
| Razlučivost | 720x480.320x240, itd. |
| Brzina video bita | 32Kbps ~ 20480kbps |
| Vrsta stope | Promjenjiva stopa, fiksna stopa |
| Brzina kadrova | 50Hz: 1fps ~ 50fps 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Audio kompresija | AAC, G711A |
| Zbirka zvuka | 96kbps, 128kbps |
| Mrežni protokol | Dante Av - H, NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP (S), OnVif, DHCP, GB/T28181, Multicast; Podrška punom ND ND |
| Ulazno/izlazno sučelje | |
| HD izlaz | 1xhdmi 1x3g - SDI: BNC tip, 800MVP - p, 75Ω, duž SMPTE 424M Standard |
| Lana | 1xrj45: 10m/100m/1000m Ethernet sučelje |
| Audio sučelje | 1-ch: 3,5 mm audio sučelje, linija u 1-ch: 3,5 mm audio sučelje, linija |
| USB | 1xUSB2.0: Tip a |
| Komunikacijsko sučelje | 1xrs232 u: 8pin min din, maksimalna udaljenost: 30m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p 1XRS232 OUT: 8PIN MIN DIN, MAX udaljenost: 30m, protokol: Visca Network koristi samo 1xrs485: 2pin Phoenix port, maksimalna udaljenost: 1200m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p |
| Napajalica | Jeita tip (DC u 12V) |
| Generička specifikacija | |
| Napajanje | DC 12V/2A (max) |
| Potrošnja energije | 24W (max.) |
| Radna temperatura | 0 stupnja ~ 40 stupnjeva |
| Radna vlaga | 20% -80% RH |
| Temperatura skladištenja | -20 stupnjeva do 60 stupnjeva |
| Vlaga skladištiti | 20% -90% RH |
| Veličina proizvoda | 156.1*176.4*175,3 mm / 285*217*197mm (prije / nakon pakiranja) |
| Težina proizvoda | 1,51kg / 2,6kg (neto / bruto težina) |
Popularni tagovi: 20x optički zum s 4K60fps za konferenciju ili kameru za strujanje uživo, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, napravljena u Kini






