12x Zoom 4K video konferencija kamera s HDMI USB POE NDI
Model br.
* 12x optički zum
* Sony IMX 415 1/2,8 "CMOS senzor, 8,29 mega piksel
* UHD4K kvaliteta slike, širok kut prikaza
* HDMI USB, RJ45 Video izlaz (Podrška POE & IP Streaming)
* Točan, gladak i tihi PTZ pokret (PAN: 350 stupnjeva, nagib: 180 stupnjeva)
* 2D i 3D NR za najbolju kvalitetu videozapisa u različitim uvjetima osvjetljenja
* Unaprijed postavljeno: 10 putem IR daljinskog postavke (256 putem RS232)
* Podrška Visca, Pelco - P i Pelco - D Protokol, RS232/RS485/IP/IR daljinski upravljač
* Mrežni protokol: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, OnVif, DHCP, Multicast, itd.
* Podrška za radnu površinu, stropni nosač, montirani zidni nosač i nosač stativa (obrnuto montiranje)
* Podrška PoE/NDI: može napajati, kontrolirati, postaviti i pregledati videozapise preko jednog Ethernet kabela.
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod

VL12U 4K kamera opremljena je PoE, USB3.0, Sony senzor, doista 4K objektiv, 12x optički zum i ultra - HD slika slike. Omogućuje oštar videozapis, izvanrednu boju i izuzetnu optičku točnost. Njegova izgrađena - u AL tehnologiji optimizira svjetlosnu ravnotežu kako bi naglasila lica i učinila prirodne - tonove kože čak i u prigušenim ili pozadinskim uvjetima. Pored toga, 12x optički zum s horizontalnim kutom širokog 70,82 stupnjeva omogućuje lako zadovoljavanje potreba srednjih do velikih sala za sastanke veličine -.





| Model br. | VL12U NDI |
| Senzor slike | Sony IMX 415 1/2,8 "CMOS |
| Efektivni pikseli | 8.29mp, 16: 9 |
| Video format | HDMI (4KP@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps); USB3.0 (3840*2160P@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; Yuy2/Nv12/H... |
| Optički zum | 12x zum |
| Objektiv | f =3.9-46.8 mm |
| Otvor | F1.6-F2.8 |
| Horizontalni kut | 70,82 stupnja (W) -6,48 stupnjeva (t) |
| Vertikalni kut | 47,72 stupnja (W) -73,66 stupnjeva (t) |
| Dijagonalni kut | 78,58 stupnjeva (W) -7.42 stupnja (t) |
| Nadoknada pozadinskog osvjetljenja | Podržati |
| SNR | >50 dB |
| Fokus | Auto / ručni |
| Digitalno smanjenje buke | 2D i 3D smanjenje buke |
| Izlaganje | Auto / ručni |
| Video sučelja | HDMI, USB3.0 C, RJ45 |
| Format kompresije video | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Lana | 10m/100m adaptivni Ethernet port; Podrška Poe IEEE802.3af |
| Mrežni protokol | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Podržite Visca preko IP -a |
| Kontrolni protokol | Visca/pelco - d/pelco - p; Stopa bauda: 38400/9600/4800/2400 |
| Kontrolno sučelje | RS232 (samo ulaz), RS485, USB3.0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Rotacija pan/nagiba | ± 175 stupnjeva, -90 stupnjeva-+90 stupanj |
| Brzina kontrole tave | 0.1 -80 stupanj /sec |
| Brzina kontrole nagiba | 0.1 -60 stupanj /sec |
| Unaprijed postavljeni broj | Korisnik može postaviti do 255 unaprijed postavljenih (10 unaprijed postavljenih ir daljinskih upravljača) |
| Operativni sustavi | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 ili noviji, Linux (potreban za podršku UVC.) |
| Ulazni napon | DC 12V |
| Ulazna struja | 2.0a (maks.) |
| Potrošnja energije | 13W (max.) |
| Temperatura skladištenja | -20 stupnjeva do 60 stupnjeva |
| Vlaga skladištiti | 20% -90% RH |
| Radna temperatura | 0 stupnja do 40 stupnjeva |
| Radna vlaga | 20% -80% RH |
| Dimenzija (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (prije/ nakon pakiranja) |
| N.W. / G.W. | 1,35kg/ 2,05kg (neto/ bruto težina) |
| Pribor | 1 x kamera; 1 x USB kabel; 1 x adapter za napajanje; 1x ir daljinski upravljač; 1 x zidni nosač; 1 X priručnik |
| MFG. Jamstvo | 3 godine standardnih dijelova i jamstva rada |
Popularni tagovi: 12x Zoom 4K video konferencija s HDMI USB Poe NDI, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, napravljena u Kini
Mogli biste i voljeti
-

4K USB 2.0 PTZ kamera za video konferencije IR dalji...
-

Najbolja video kamera s 4K 30fps za Skype i video ko...
-

4K video konferencija Tele - rješenje za sastanke
-

FHD 4K web kamera s ugrađenim - u mikrofonu za Skype
-

4x Zoom EPTZ web kamera USB2.0 Video izlaz za video ...
-

VA300C 4K EPTZ WebCam Conference Webcam USB za VMIX ...






