Audio Visual Conference Kit-4K HDMI kamera 12x Zuom Wireless Microphone Speakerphone 2 ekspanzijski mikrofoni
Model: tevo - va612group - ex
* 12x optički zum, UHD4K kamera
* 1/2.8''Sony CMOS senzor, 8.29mp efektivni pikseli
* HDMI USB video izlaz
* Unaprijed postavljeno: 10 putem IR daljinskog postavke (256 putem RS232)
* 8 Izgrađeno - u svesmjernima mikrofonima za postizanje 360 stupnjeva Omni - usmjereni zvuk preuzimanja zvuka
* Maksimalni radijus zvuka može biti do 6 metara + ekspanzijski mikrofon (radijus 3M pokucaja)
* Izgrađena baterija od 8000mAh za zvučnik, dugo koristeći vrijeme
* Točan, gladak i tihi PTZ pokret (PAN: 350 stupnjeva, nagib: 180 stupnjeva)
* 2D i 3D NR za najbolju kvalitetu videozapisa u različitim uvjetima osvjetljenja
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
TENVEO 2024 Novi sustav video konferencija -
12x Zoom HDMI 4K kamera +Bluetooth mikrofon zvučnik + 2 ekspanzijski mics svi u jednoj grupi

Tevo - VA612Group - ex, rješenje za video konferencije za konferencije za srednje do velike - veličine, pruža visokokvalitetni ultra HD video i kristalno čist zvuk, osigurava da će se svi sudionici čuti i vidjeti jasno. Grupa okuplja ultra HD 4K PTZ kameru s 12x optičkim zumom, punim dupleksnim zvučnikom s 360 stupnjeva kapaciteta glasovnog preuzimanja, glavčinom i 2 ekspanzijskim mikrofonima. Kompatibilno s softverom i platformama za video konferencije poput Zoom, Skype for Business, Microsoft Meet. Može se široko koristiti u poslovanju, vladi, crkvi, obrazovanju, farmaceutskoj industriji i još mnogo toga.

| Naziv stavke | Tevo - va612group - ex |
| HD konferencijska kamera | |
| Optički zum | 12x zum |
| Senzor slike | 1/2,8 "Sony CMOS |
| Efektivni pikseli | 8,29mp |
| Objektiv | f =4.1 mm-49.2mm |
| Otvor | F1.8-2.68 |
| Video format | 4KP@30fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| H.264, H.265, MJPG, Yuy2, NV12 | |
| Horizontalni kut | 70,28 stupnjeva (W) -6,57 stupnjeva (t) |
| Fokus | Auto / ručni |
| Digitalno smanjenje buke | 2D i 3D smanjenje buke |
| Izlaganje | Auto / ručni |
| Video sučelja | HDMI, DP |
| Format kompresije video | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Kontrolni protokol | Visca/Pelco - d/pelco - P |
| Stopa bauda | 38400/9600/4800/2400 |
| Kontrolno sučelje | RS232 (samo ulaz), RS485, UVC1.1 |
| Rotacija pan/nagiba | ± 175 stupnjeva, -90 stupnjeva -+90 stupanj |
| Brzina kontrole tave | 0.1 -80 stupanj /sec |
| Brzina kontrole nagiba | 0,1-60 stupnjeva /sec |
| Unaprijed postavljeni broj | Korisnik može postaviti do 255 unaprijed postavljenih (10 unaprijed postavljenih ir daljinskih upravljača) |
| Telefoni | |
| Otkazivanje akustičnog odjeka (AEC): | > 65 dB |
| Snaga zvučnika | 5W |
| Glasnoća zvučnika | 110db |
| Odgovor | 100Hz-20KHz |
| Asortiman | 6m (polumjer) |
| Osjetljivost na mikrofon | -38db |
| SNR (omjer signala i šuma) | 62dB |
| Sučelje | DP sučelje; 2x3,5 mm priključak (za ekspanzijske MIC -ove) |
| Središte | |
| Sučelje | Dp*2; Sučelje napajanja*1; USB tip - c*1 |
| Napajanje | DC 12V |
| USB kabel | 3M USB kabel*1 |
| Kabel | 5M DP kabel*2 |
| Opći parametar | |
| Operativni sustavi | Windows 7 ili više; Android, Mac OS ™ 10.10 ili noviji, Linux (potreban za podršku UVC.) |
| Podrška za prijavu | Kompatibilno s ZOOM -om, MS timovima, Skypeom i sl. |
| Ulazni napon | DC 12V |
| Ulazna struja | 2.0a (max) |
| Temperatura skladištenja | -20 stupnjeva do 60 stupnjeva |
| Vlaga skladištiti | 20% -90% RH |
| Radna temperatura | 0 stupnja do 40 stupnjeva |
| Radna vlaga | 20% -80% RH |
| Dimenzija (w*h*d) | Kamera: 171.6*192.6*171.6mm Službenik: 143*143*75mm Prošireni mikrofon: 74*74*20 mm Hub: 98*98*20mm |
| N.W. / G.W | 2,77kg / 4kg (neto / bruto težina) |
Popularni tagovi: Audio Visual Conference Kit-4K HDMI kamera 12x Zuom BIJELO MIKROFONE SPENERPONEFON 2 Ekspanzijski Mics, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, napravljena u Kini
Mogli biste i voljeti
-

Najbolja video kamera s 4K 30fps za Skype i video ko...
-

4K 12X Optički zum s USB3.0 PTZ konferencijskom vide...
-

12x Optical Zuom Teleconference Expace
-

FHD 4K web kamera s ugrađenim - u mikrofonu za Skype
-

VA300C 4K EPTZ WebCam Conference Webcam USB za VMIX ...
-

UHD 4K PTZ konferencijska kamera s 12X optičkim zumo...






