Uredska oprema Konferencijski sustav 12x optički zum PTZ kamera sve u jednom
*. UHD video kamera, čvorište i spikerfon radijus snimanja od 9 metara
*. HD 1080p video s autofokusom, 12x zumom. 4K rezolucija
*. Pokrenite videosastanke pomoću plug & play USB veze s prijenosnim računalom
*. Kompatibilan s Mac i PC računalima. Zahtjevi sustava: Windows 7, 8.1 ili 10, Mac OS X 10.7 ili noviji.
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd. poznat je kao jedan od vodećih proizvođača i dobavljača u Kini, sada vas srdačno pozdravljamo u veleprodaji CE odobrene uredske opreme konferencijskog sustava 12x optičkog zumiranja ptz kamere sve u jednom po niskoj cijeni iz naše tvornice. Uz pomoć napredne opreme i tehnologije, možemo vam jamčiti visoku kvalitetu i dobre performanse naše opreme. Kontaktirajte nas za cjenik i OEM&ODM uslugu.
Uredska oprema Konferencijski sustav 12x optički zum Optika PTZ kamera i spikerfon dometa preuzimanja glasa od 9 metara
1. Kompletna grupa za audio/video konferencije za srednje do velike prostorije: UHD video kamera, zvučnik i čvorište.
2. Kompaktan i elegantan dizajn za većinu scenarija.
3. Vrhunski spikerfon, Plug & play HD audio omogućuje svima oko konferencijskog stola da čuju i da se čuju jasno
4. Jednostavne i dobre videokonferencije: Pokrenite videosastanke pomoću plug & play USB veze s prijenosnim računalom i odaberite softver za videokonferencije
5. Video visoke razlučivosti: HD 1080p video s autofokusom, 12x zum objektiv. 4K rezolucija osigurava da vidite svaki detalj sobe za sastanke.
6. Kompatibilan s Mac i PC računalima. Zahtjevi sustava: Windows 7, 8.1 ili 10, Mac OS X 10.7 ili noviji.



Univerzalna kompatibilnost
Kompatibilan sa Zoomom, Skypeom za posao, Microsoft Lync(Teams), Voovmeeting, CISCO WebEx i drugim softverom za konferencije.
Jednostavan za korištenje
Podudaranje s radnim sustavom: ispravno radi u sustavima Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 i novijim. Samo priključite kameru putem USB kabela na uređaj koji želite spojiti.

| Broj modela | TEVO-VA512GROUP-EX |
| Senzor slike ptz kamere | 1/2,8" SONY CMOS |
|
Efektivni piksel |
8,29 MP |
| Objektiv | f=3.9mm-46,8mm |
| Otvor | F1.6-2.8 |
| Video format | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Horizontalni kut | 70,82 stupnjeva (W)-6,48 stupnjeva (T) |
| Fokus | Automatski/ručno |
| Digitalno smanjenje šuma | 2D i 3D smanjenje šuma |
| Izlaganje | Automatski/ručno |
| Video sučelja | HDMI, DP |
| Format video kompresije | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Kontrolni protokol | VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Brzina prijenosa podataka | 9600/4800/38400/2400 |
| Pan/Tilt rotacija | >±175 stupnjeva, -90 stupnjeva -+90 stupnjeva |
| Brzina kontrole pomicanja | 0.1 -80 stupanj/sek |
| Brzina upravljanja nagibom | 0,1-60 stupnjeva/sek |
| Unaprijed postavljeni broj | 255 unaprijed postavljenih postavki tvrtke Pelco-D, 32 unaprijed postavljene postavke tvrtke Pelco-P, 7 unaprijed postavljenih postavki tvrtke Visca (10 unaprijed postavljenih postavki pomoću daljinskog upravljača) |
| Poništavanje akustične jeke (AEC) spikerfona | >65 dB |
| Odziv spikerfona | 135 Hz-20 Hz |
| Domet hvatanja zvučnika s 2 mikrofona za proširenje | 9 metara |
| Sučelja čvorišta | DP*2; Sučelje napajanja*1; USB tip-C*1 |
| Kabeli čvorišta | 3m USB kabel*1, 5m DP kabel*2 |
| Operacijski sustavi | Windows 7 ili noviji; Android, Mac OS™ 10.10 ili noviji, Linux (Potreban za podršku UVC.) Kompatibilan sa Zoomom, MS Teams, Skype itd. |
| Dimenzija (Š*V*D) | Kamera: 171,6*192,6*171,6 mm; Zvučnik: Φ 180mm*37.4mm; Čvorište: 98*98*20m |
Popularni tagovi: uredska oprema konferencijski sustav 12x optički zoom ptz kamera sve u jednom, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, made in China
Mogli biste i voljeti
-

20X Zoom jeftina youtuber kamera s mikrofonima
-

Uredska 2K AI videokamera za praćenje HD videokamera...
-

Tevo-vhd12u i Tevo-M3B HDMI USB kamera 12x Zoom PTZ ...
-

Full HD oprema za krajnju točku videokonferencije
-

360 stupnjeva Ultra HD 4K Panoramska video konferenc...
-

Meet Bar 4K Video Bar Conference Web kamera




