
Govornik konferencije svesmjerne konferencije s 2 Mics for Business Conference
Model: tevo - Na200Ex
10m radiisy lanac radiisy
USB sučelje
98 DB zvučnik
8 mikrofona, 2 zvučnika
Adaptivno otkazivanje odjeka
Prilagodljivo praćenje ljudskog glasa
Visoka osjetljivost svesmjerni mikrofon
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Profesionalni zvučni telefon 360 stupnjeva glasa - Up USB mikrofon 10M tevo - Na200Ex

Lanac Daisy/Upotrijebite samo idealno za prostor za sastanke - Tevo - Na200Ex Speakerphone sadrži funkcije lanca Daisy, Cascading 1 govornici konferencije uvelike proširuju svoj učinkovit prostor za sastanke, pružajući vrhunski zvuk za suradničku konferenciju. To je nova nadogradnja koja se temelji na M2 s obzirom na potrebe naših kupaca. Najbolji dio je što ne samo da možete odvesti na 200 + Na200s na veći sastanak, puštajući više sudionika u konferencijskom pozivu, već koristite sam za dvije male sobe kao dva M2 zvučnika.
AI Voice algoritam i auto - Podešavanje tehnologije za preuzimanje - Skype zvučni telefon primjenjuje AI - Voiceia algoritam temeljen na uklanjanju buke u skladu s dinamikom okoliša, učinkovito suzbijajući Echo, tako da vam to filtrira u otvorenim okruženjima. U međuvremenu, Na200EX zvučnik opremljen je visokim - osjetljivim digitalnim mickima koji može prepoznati udaljenost izvora zvuka, automatski podešavajući volumen zvuka kako bi realizirao samostalno ravnotežu volumena.
Potpuno - dupleks audio i 360 stupnjeva miks niza Na200Ex zvučnika podržava dvostruki razgovor. Pomozite vam da održate multi - konferenciju stranke bilo gdje bez brige o blokiranju udaljenosti vaše jedinstvene komunikacije s vašim poslovnim partnerima kako biste dobili uspješan poziv. Na200Ex zvučni telefon opremljen s 8 visokim - osjetljivosti MEMS digitalni svesmjerni mics kako bi se osiguralo da se svi čuju tijekom telekonferencije, što se razlikuje od tradicionalnog jednostruka - dizajna mikrofona, postižući istinski 360 stupnjeva - up.
Visoka kompatibilnost i više veza Na200Ex prijenosni zvučnik kompatibilan je s različitim uređajima, softverom/aplikacijama. Bez obzira na to da koristite Window7/8/10, Mac OS, Android ili iOS, zvučnik konferencije može se lako povezati. Na200Ex zvučni telefon također podržava najčešće korištene softpene poput Zoom, Skype za posao, WebEx, Google Hangout itd.
LED indikator Dizajn i prijenosna veličina W/Slučaj s gredom - Formiranje tehnologije, Na200Ex precizno identificira položaj ljudi koji razgovaraju i navode glasove pod različitim kutovima kroz LED svjetla. Štoviše, prstenasta svjetlost jasno će vam reći volumen, snagu i status povezivanja serije Na200. Uzimajući u obzir evakumiranje gospodarstvenika, zvučnika konferencije Na200Ex dolazi sa zaštitnim slučajem da ga lako nosite! Samo dovedite Na200EX zvučnik u ured/ dom ili na putovanju!

Profesionalni bežični zvučni telefon 360 stupnjeva glasa - Up USB cijenu i specifikacije mikrofona kao u nastavku:


Može li lanac Daisy 1 PC -a ekspanzijskih zvučnika (RJ45 kabelom) i proširiti GE preuzimanje udaljenosti do 10 m.
Službenik za ekspanziju namijenjen je opciji.

1.Delivery:
Za narudžbe uzoraka imamo proizvode na zalihama; Isti dan otprema kada dobijemo narudžbu;
Za narudžbe ćemo otpremiti u roku od 3-7 radnih dana;
2.pakiranje:
Pakiranje pjene iznutra; Standardno pakiranje kartona vani.

Informacije o tvrtki

Molimo kontaktirajte nas ako vas zanima profesionalni zvučni telefon 360 stupnjeva glasa - Up USB Microphone Cijena 10m
Tehničke specifikacije TEVO - Na200Exaudio konferencijski sustav:
| Model | Tevo - na200ex |
| Dvorana za sastanke | 5m (16.4ft) + |
| Asortiman | 5+5 metara |
| Odgovor frekvencije mikrofona | 100Hz-22kHz |
| Izgrađena - u mikrofonu | 4 |
| Bluetooth | Ne |
| Maksimalan izlaz | 85db |
| Odgovor frekvencije zvučnika: | 100Hz-22kHz |
| Puni dupleks | √ |
| Suzbijanje buke | √ |
| Automatska kontrola dobitka | √ |
| Napajanje: | AC100 ~ 240V, 50-60Hz, 12W |
| Radna temperatura | 0 stupnja -50 stupnjeva (operativno stanje) |
| Vlažnost | 20%-85% |
| OS podrška | Windows / Android / iOS / Linux |
| Pribor | 1X konferencijski zvučnik; 1x jamstvena kartica |
| Sučelje | 1x tip - b sučelje; 1x RJ45 mrežno sučelje; 1x linija u/linijskom sučelju |
| Napajanje | Power by USB (5V/500ma), izgrađena - u 5200mah litij bateriji; |
Popularni tagovi: Svemirni govornik konferencije s 2 Mics for Business Conference, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, napravljena u Kini
Mogli biste i voljeti
-

USB2.0 HD 360 stupnjeva PTZ kamera za sastanak video...
-

Bežični lančani USB zvučnici konferencijske sobe Mik...
-

10X Optical Zoom Camera with USB2.0 Plug and Play fo...
-

Konferencijska kamera s automatskim zumiranjem 20X P...
-

Tevo - VHD4K automatska kamera za praćenje
-

Objektiv s fiksnim fokusom od 4 mm USB 2.0 Sučelje 1...

