20x optički zum fhd live streaming kamera Poe ndi podržan
Model br. :Tevo-vl20n NDI
* 20x optički zum* fhd 1080p Kvaliteta slike, široki kut prikaza* Sony IMX 327 1/2.8 "CMOS senzor, 2.07 mega piksel* hdmi usb, rj45 video izlaz (Podrška Poe i IP Streaming)* ACACISE, SIMENT ILENT PTZ: PELCO-D protokol* Mrežni protokol: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, itd.* Podržavanje radne površine, stropni nosač, zidni nosač i prevencija, Podrška/NDI: Podrška: Can Upravlja:
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
20x optički zum i 61 stupanj širokog kuta
Omogućuje lako zadovoljiti potrebe sala za sastanke srednje do velike veličine. Čak i ako zumirate kako biste ispitali detalje, sliku su vidljive očima bez izobličenja.

USB HDMI RJ45
Plug & Play HDMI i USB 3. 0 Port su dostupni za povezivanje s TV/Monitor, Format kompresije videozapisa: H.264, H.265, MJPG, YUY2, video konferenciju čini tečnom i jasnijom.

Podržan protokol transporta NDI HX
NDI (sučelje mrežnog uređaja) omogućuje video uređajima da dijele visokokvalitetne, niske kašnjenje video i audio struje putem lokalne mreže (LAN) .CAN napajanje, kontrolu, postavljanje i pregled videozapisa preko jednog Ethernet kabela.

Univerzalna kompatibilnost
Kompatibilno s Zoom, Skype za posao, Microsoft Lync (timovi), Voovmeeting, Cisco WebEx i softvera za druge konferencije.

| Model br. | Tevo-vl20n |
| Senzor slike | Sony IMX 327 1/2,8 "CMOS |
| Efektivni pikseli | 2,07MP |
| Video format | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps, 640*480P@30fps, 320*240p@30fps; Yuy2/nv12/H.264/H.265/MJPG) |
| Optički zum | 20x optički zum |
| Objektiv | F1.6-3.5 |
| Otvor | f =5. 5-110 mm |
| Dijagonalni kut | 61 stupanj (w) -3. 64 stupnja (t) |
| Naknada pozadinskog osvjetljenja | Podržati |
| SNR | >50 dB |
| Fokus | Auto / ručni |
| Digitalno smanjenje buke | 2D i 3D smanjenje buke |
| Izlaganje | Auto / ručni |
| Video sučelja | Hdmi, usb3. 0 c, rj45 |
| Format kompresije video | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Lana | 10m/100m adaptivni Ethernet port; Podrška Poe IEEE802.3af |
| Mrežni protokol | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Podržite Visca preko IP -a |
| Kontrolni protokol | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Stopa bauda: 38400/9600/4800/2400 |
| Kontrolno sučelje | RS232 (samo ulaz), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Rotacija pan/nagiba | ± 175 stupnjeva, -90 stupanj -+90 stupanj |
| Brzina kontrole tave | 0. 1 -80 stupanj /sec |
| Brzina kontrole nagiba | 0. 1 -60 stupanj /sec |
| Unaprijed postavljeni broj | Korisnik može postaviti do 255 unaprijed postavljenih (10 unaprijed postavljenih ir daljinskih upravljača) |
| Operativni sustavi | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 ili noviji, Linux (potreban za podršku UVC.) |
| Ulazni napon | DC 12V |
| Ulazna struja | 2. 0 a (max.) |
| Potrošnja energije | 13W (max.) |
| Temperatura skladištenja | -20 stupanj do 60 stupnjeva |
| Vlaga skladištiti | 20% -90% RH |
| Radna temperatura | 0 stupanj do 40 stupnjeva |
| Radna vlaga | 20% -80% RH |
| Dimenzija (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (prije/ nakon pakiranja) |
| N.W. / G.W. | 1,35kg/ 2,05kg (neto/ bruto težina) |
| Pribor | 1 x kamera; 1 x USB kabel; 1 x adapter za napajanje; 1x ir daljinski upravljač; 1 x zidni nosač; 1 x ručni |
| MFG. Jamstvo | 3 godine standardnih dijelova i jamstva rada |
Popularni tagovi: 20x Optical Zoom FHD Live Streaming Camera Poe Ndi podržan, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, napravljena u Kini










