
Širokokutna usb kamera
4K razlučivost USB2.0 video izlaz
Pan: {{0}} stupnjeva Nagib: 0 stupnjeva ~120 stupnjeva
124 stupnja Širokokutni fiksni fokus
RS-232, RS-485, IR daljinski upravljač
1/2.7" HD CMOS u boji 8 megapiksela
Vrhunska kvaliteta s materijalom od punog stakla
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Širokokutna kamera USB TEVO-UHD4K


Pregled proizvoda širokokutne USB kamere:
Pan Tilt kamera s fiksnim fokusom
Elegantan i inteligentan dizajn
Plug & Play USB2.0 Povezivost
Kristalno jasna HD1080P kvaliteta slike
Precizno, glatko i tiho PTZ kretanje
Unaprijed postavljeno: 9 putem IR daljinskog upravljača (256 putem RS232)
1/2,7 inčni CMOS senzor visoke kvalitete, 8,29 MP (16:9).
Vrhunska kvaliteta s materijalom od punog stakla
Široko vidno polje od 124 stupnja bez izobličenja videa
Podrška za stropnu montažu, zidnu montažu i stativu (mogućnost obrnute montaže)
2D i 3D NR za najbolju kvalitetu videa u različitim uvjetima osvjetljenja
Podržava Visca, Pelco-P i Pelco-D protokol, RS232/RS485 kontrolu kamere
Kompatibilan s većinom vodećih softvera i platformi za videokonferencije



| Model br. | UHD4K |
| Senzor | 1/2.8'' SONY CMOS |
| Efektivni pikseli | 8,29 megapiksela |
| Video signali | 4K@30/25fps,2K@30/25fps,1080p@30/25fps |
| Zum | 5x digitalni zoom |
| Objektiv | f=2.2 mm |
| Otvor | F1.8 |
| Horizontalni kut | 124 stupnja |
| Vertikalni kut | 71 stupanj |
| Dijagonalni kut | 116 stupnjeva |
| Video izlaz | USB 2.0 |
| MRŠAV | / |
| Mrežni protokol | / |
| Format video kodiranja | MJPEG, YUY2 |
| Video rezolucija | 4K(3840*2160) itd |
| Siginalni standard | NTSC/PAL |
| Unaprijed postavljena pozicija | Korisnik može postaviti do 64 unaprijed postavljene postavke (10 unaprijed postavljenih postavki pomoću IR daljinskog upravljača) |
| Kontrolno sučelje | RS-232 (samo ulaz), RS-485, USB |
| Zatvarač | 1/30s-1/10000s, automatski |
| Brzina prijenosa podataka | 38400/9600 bps |
| Kontrolni protokol | VISCA, PELCO-D, PELCO-P(RS-232, RS485) |
| USB protokol | UVC1.1 |
| Minimalno osvjetljenje | 0.1 luks |
| SNR | Veći ili jednak 50 dB |
| Horizontalna rotacija | 350 stupnjeva (±175 stupnjeva ) 0,1 stupanj /s-100 stupanj /s |
| Vertikalna rotacija | 180 stupnjeva (±90 stupnjeva) 0.1 stupanj /s-80 stupanj s |
| Napajanje | DC 12V/2A |
| Potrošnja energije | 12W |
| Radna temperatura | 0 stupanj ~+50 stupanj |
| Radna vlažnost | 0~95% RH |
| Veličina proizvoda | 212*160*172mm/260*217*197mm (prije / poslije pakiranja) |
| Težina proizvoda | 1,25 kg/2,05 kg (neto/bruto težina) |
Popularni tagovi: širokokutna kamera usb, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, made in China




