1080p30 2.1MP USB2.0 HD PTZ video konferencije kamere (TEVO-V1080)
Mar 24, 2017
Model NO .: TEVO-V1080
Videozapis:
Boja: srebrna
Vrijeme isporuke: 2 dana nakon uplate
Efektivni pikseli: 2.1 mega piksela
Signalni sustav: 1080P / 30
Kamera Kontrola Sučelje: RS-232C / RS-422
Zaštitni znak: TEVO-V1080
Specifikacija: 135 * 145 * 150
Tip: Video konferencije kamere
Senzor: 1 / 2.7" CMOS Exmor
Objektiv: Fiksni
Ugrađeni video izlaz: USB 2.0
Prijevoz Pakiranje: Boja kutija s PE pjene, čvrsti karton međunarodne norme za pakiranje
Porijeklo: Kina
Pregled proizvoda:
TEVO-V1080 kombinira 1080P visoku digitalni video izlaz s praktičnost tradicije USB 2.0, pružajući metoda za marketing za izgradnju gospodarskog video konferenciju. USB 2.0 Video konferencija kamera sa 2.1 MP CMOS boja senzora, izlazni visoke razlučivosti kvalitete slike slike koje dopiru do 1080p / 30 i 720p / 30 Podrška RS232C i RS422 daljinski upravljač (SONY Višća, Pelco P / D protokol) sučelja, za sve postavkama fotoaparata i pan / tilt / zoom objektiv za daljinsko velike brzine za upravljanje prijenosom operacija, višenamjenski postavka PTZ.
Područje primjene:
TEVO-V1080 USB 2.0 HD video konferencije kamera pruža prilagođeno rješenje idealno za daljinski video konferencije, obrazovanje na daljinu, udaljenom medicinskom i Internet komunikaciju i tako dalje, od otvorenog radnog prostora za privatnu uredskog prostora i konferencije. Ovaj fotoaparat, uz visoku kvalitetu, postat će ekskluzivni izbor.
Značajke proizvoda:
Usvajanjem 2.1 MP učinkovite piksela, 1 / 2.7" Exmor CMOS
Video Format: 1080P / 30 720P / 30
USB 2.0 sučelje, jednostavan za instalaciju i rad
USB2.0 sučelje, pristup za kontrolu PTZ i zumiranje
Međunarodno pionirski ultra tihi motor tehnologija, što PTZ pretvoriti u tišini
128 i 255 memorijskih mjesta adresa kaskade proširenje protokola
Domaća Inicijativa Višća i Pelco P / D protokol automatski identifikacija tehnologija, nema potrebe za promjenu koda ili izbornik
Izvorni dizajniran auto Flip tehnologija (desktop / strop ugradnja)
Tehnologija Parametri:
| MODEL | Tevo-v1080 |
| Senzor | 1 / 2.7 & # 8243, HD CMOS boja |
| Efektivni pikseli | 2.1MP |
| Video Format | 1080P30,720P30 |
| ZUM | fiksni fokus |
| Iris | Automatski / Ručno |
| Vidno polje | 120 & # 176 (W) |
| Fokus | Automatski / Ručno / Push |
| Min. Osvjetljenje | 5.0Lux na F2.0 |
| Balans bijele boje | Automatski / Ručno |
| S / N omjer | & # 8805; 50dB |
| Electronic Shutter | 1 do 1/30 |
| Digital Noise Reduction | / |
| Natrag svjetlo Naknada | Uključeno isključeno |
| Unaprijed | 255 |
| Pan / tilt Kut rotacije | Pomicanje 360,, til--45 +90; |
| Pan / tilt Brzina | 1-280 ° / S (Pan), 1-100 ° / S (nagib) |
| Kontrola terminal | RS-232C / RS-422 |
| protokol upravljanja | Višća, Pelco-P / D |
| Video izlaz sučelje | USB 2.0 |
| operacija temperature | 0-50 ℃ |
| Vlast | DC12V |
| Potrošnja struje | 12W |
| Težina | 1.66kg |
Dimenzije:
Pribor:
DC 12V adapter, IR daljinski upravljač, priručnik, RS-232C serijski kontrolni vod, USB 2.0 kabel (5 metara), Nosači i vijci.
Dodaj .: Room511-514, Fengtian Nova tehnologija izgradnje, Sjeverna Xuegang Road, Longhua novi dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239

