TEVO-V1080 PTZ 1080P dobra kvaliteta Korisne konferencije Chat USB video konferencije kamere
Mar 25, 2017
Model NO .: TEVO-V1080
Boja: srebrna
Vrijeme isporuke: 3 dana nakon uplate
Efektivni pikseli: 2.1 mega piksela
Ugrađeni video izlaz: USB 2.0
Jezik: engleski
Protokol: Višća, Pelco-D / P
Prilagođeno: Prilagođeno
Zaštitni znak: PUAS
Specifikacija: 135 * 145 * 150 mm
HS Šifra: 8525
Videozapis:
OEM: ODM
Senzor: 1 / 2.8" HD Boja CMOS
Objektiv: Fiksni fokus
OSD: Da
Certifikat: CE, ISO9001
Stanje: Novo
Certifikat: CE, RoHS, ISO, FCC
Promet Paket: Neutralno paket ili kao Prilagođeno
Porijeklo: Kina
Pregled proizvoda:
TENVEO kombinira 1080P visoku digitalni video izlaz s praktičnost tradicije USB 2 .0, pružajući metoda za marketing za izgradnju gospodarskog video konferenciju. USB 2 0,0 video konferencije kamera s 2. 2 MP CMOS boja senzora, izlazni visoke razlučivosti kvalitete slike slike koje dopiru do 1080p / 3 0 i 720p / 30. Podrška RS232C i RS422 daljinski upravljač (Višća, Pelco P / D protokol) sučelje, za sve postavke fotoaparata i pan / tilt / zoom daljinski brzi rad kontrole komunikacija, multifunkcionalni postavku PTZ.
Područje primjene:
TEVO USB 2 0,0 HD video konferencije kamera pruža prilagođeno rješenje idealno za daljinski video konferencije, obrazovanje na daljinu, udaljenom medicinskom i Internet komunikaciju i tako dalje, od otvorenog radnog prostora za privatnu uredskog prostora i konferencije.
Značajke proizvoda:
1. 2. Prihvatljivo 2 MP učinkovite piksela i 1/2. 8 "Exmor CMOS,
2. Video Format: MJPEG, 1080P / 30 720P / 30
3. 10 x optički, 12 x digitalni
4. USB 2.0 sučelje, plug and play
5. USB 2.0 sučelje, pristup za kontrolu PTZ i zumiranje
6. Međunarodno pionirski ultra tihi motor tehnologija, što PTZ pretvoriti u tišini
7. 128 memorijskih mjesta i 255 adresa kaskade proširenje protokola
8. Domaće inicijativa Višća i Pelco P / D protokol automatski identifikacija tehnologija, nema potrebe za promjenu koda ili izbornik
9. Izvorni dizajniran auto Flip tehnologija (desktop / strop ugradnja)
Tehnologija Parametri:
| M odel | TEVO-V1080 |
| Sens OR | 1 / 2.7 "HD CMOS boja |
| Efektivni pikseli | 2. 2 MP |
| F Ormat Video | 1080p30, 720P 30 |
| ZUM | fiksni fokus |
| Iris | Automatski / Ručno |
| Kut F ield V gledaj | 56 & # 176 (W) |
| Fokus | Automatski / Ručno / Push |
| Min. Il lumination | 0,2 Lux /0.005Lux |
| Balans bijele boje | Automatski / Ručno |
| S / N omjer | & # 8805; 50dB |
| Elektronički S Hutter | 1 do 1/10000 s |
| Digital Noise Reduction | 2D / 3D |
| Povratak svjetlo C ompensation | Uključeno isključeno |
| Unaprijed | 255 |
| Pan / tilt Kut rotacije | Pan & # 177; 170 & # 176; , Do -30 & # 176;-+ 90 & # 176; |
| Pan / tilt Brzina | 0,1-180 & # 176; (Pan), 0,1 - 120 & # 176; (Nagib) |
| Kontrola terminal | RS-232C / RS-422 |
| protokol upravljanja | Višća, Pelco-P / D |
| Video izlaz sučelje | USB 2.0 |
| operacija temperature | -10 & # 186; C-50 + & # 186; C |
| Vlast | DC12V |
| Snaga C onsumption | 12W |
| Težina | 1.6kg |
Dimenzije:
240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130mm (prije / poslije pakiranje)
Pogledaj sučelje
Pribor:
DC 12V adapter, IR daljinski upravljač, priručnik, RS-232C serijski kontrolni vod, USB 2.0 kabel (5 metara), Nosači i vijci.
Brzi početak:
Naše usluge:
1. Dvije godine jamstva
2, OEM i ODM usluge (jezik, logo, pakiranje itd dostupno)
3, Brza isporuka (3-10 dana nakon primljene uplate)
4, TT / Paypal prihvatljive
TEVNVEO Video Technology Co, Ltd je osnovana 2002, profesionalni proizvođač video konferencije kamere, sa CE, FCC, ISO9001: 2008 certifikaciju. Obvezujemo se dostaviti hi-tech, visoke kvalitete i humana video konferencija rješenja. OEM i ODM dostupna.
Nemojte hestiate kontaktirati me za bilo informacija.
Nadam se da surađuju s vama!
E-mail: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: Kerry Ning
Što je aplikacija: + 8618677780472
Mi chat: 18677780472
QQ: 936923808
Trgovina Manager: cn1520308805nqcx

