Full HD 1080P USB video konferencije kamere za Meeting Room (TEVO-HD9620)
Mar 25, 2017
Model NO .: TEVO-HD9620
Videozapis:
Boja: srebrna
Vrijeme isporuke: 2 dana nakon uplate
Efektivni pikseli: 2.1 mega piksela
Signalni sustav: 1080P / 30 720p / 30
Kamera Kontrola Sučelje: RS-232C / RS-422
Promet Paket: web-kamera s optičkim zumiranjem boja kutija s PE pjene, Strong karton Međunarodni standard pakiranje
Porijeklo: Kina
Tip: videokonferencijski sustav
Komunikacija: Wired
Senzor: 1 / 2.8" Exmorcmos
Objektiv: 10 x optički
Ugrađeni video izlaz: USB 2.0
Zaštitni znak: Tenveo
Specifikacija: CE, FC, ISO9001: 2008
Pregled proizvoda:
TENVEO kombinira 1080P visoku digitalni video izlaz s praktičnost tradicije USB 2.0, pružajući idealnu Video konferencijski rješenje za marketing. USB 2.0 Video konferencija kamera sa 2.1 MP CMOS boja senzora, izlazni visoke razlučivosti kvalitete slike slike koje dopiru do 1080p / 30 i 720p / 30. Podrška RS232C i RS422 daljinski upravljač (SONY Višća, Pelco P / D protokol) sučelje, za sve postavke fotoaparata i pan / tilt / zoom daljinski brzi rad kontrole komunikacija, multifunkcionalni postavku PTZ.
Područje primjene:
TENVEO USB 2.0 HD video konferencije kamera pruža prilagođeno rješenje idealno za daljinski video konferencije, obrazovanje na daljinu, udaljenom medicinskom i Internet komunikaciju i tako dalje, od otvorenog radnog prostora za privatnu uredskog prostora i konferencije.
Značajke proizvoda:
1. Prihvaćanje 2.1 MP učinkovite piksela, 1 / 2.8" Exmor CMOS
2. Video format: 1080P / 30 720P / 30
3. USB 2.0 sučelje, jednostavan za instalaciju i rad
4. USB2.0 sučelje, pristup za kontrolu PTZ i zumiranje
5. Međunarodno pionirski ultra tihi motor tehnologija, što PTZ pretvoriti u tišini
6. 64 memorijskih mjesta i 255 adresa kaskade proširenje protokola
7. Domaće Inicijativa Višća i Pelco P / D protokol automatski identifikacija tehnologija, nema potrebe za promjenu koda ili izbornik
8. Izvorni dizajniran auto Flip tehnologija (desktop / strop ugradnja)
Tehnologija Parametri:
| M odel | TEVO-HD9620 |
| Senzor | 1 / 2.8" Exmor CMOS |
| Efektivni pikseli | 2.1MP |
| Video Format | 1080p30, 720P30 |
| ZUM | 20 x optički 12x digitalni zum |
| Vidno polje | 355 ° |
| Fokus | Automatski / Ručno |
| Min. Osvjetljenje | 0.25Lux na F1.2 |
| Balans bijele boje | Automatski / Ručno |
| S / N omjer | > 50dB |
| Electronic Shutter | 1 / 1-1 / 10,000S |
| Digital Noise Reduction | / |
| Natrag svjetlo Naknada | Uključeno isključeno |
| Unaprijed | 64 |
| Kontrola terminal | RS-232C / RS-485 |
| protokol upravljanja | Višća, Pelco-P / D |
| Video izlaz sučelje | USB 2.0 |
| operacija temperature | 0-50 |
| Vlast | DC12V |
| Potrošnja struje | 12W |
| Težina | 1.4kg |
Naše usluge:
1, 2 godine jamstvo
2, OEM usluge
3, Brza isporuka (2 dana nakon primljene uplate)
4, TT / Paypal prihvatljive
TENCEO Industrial Co, Ltd je osnovana 2002, profesionalni proizvođač video konferencije kamere, sa CE, FCC, ISO9001: 2008 certifikaciju. Obvezujemo se dostaviti hi-tech, visoke kvalitete i humana video konferencija rješenja. OEM je dostupna.
Nadam se da surađuju s vama!
Dodaj .: Room511-514, Fengtian Nova tehnologija izgradnje, Sjeverna Xuegang Road, Longhua novi dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
Skype:
Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
WeChat: 13657740706

