HD 1080P 3xoptical Najbolja zoom fotoaparat USB2.0 video konferencije kamere Tehnologija (TEVO-VX3-1080)
Mar 24, 2017
Model NO .: TEVO-VX3-1080
Boja: srebrna
Vrijeme isporuke: 2 dana nakon uplate
Efektivni pikseli: 2.1 mega piksela
Ugrađeni video izlaz: USB 2.0
Video Format: 1080P, 720P
Zaštitni znak: TENVEO
Dimenzija (DxŠxV): 240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130mm (prije / poslije pakiranje)
Senzor: 1 / 2.7" HD Boja CMOS
Leća: 3 x Optički
Certifikat: CE, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
Video Link: http://www.tenveo-video-conference.com/
Stanje: Novo
Certifikat: CE, RoHS, ISO, FCC
Promet Paket: Neutralno paket ili kao Prilagođeno
Porijeklo: Kina
HD 1080P 3xoptical Najbolja zoom fotoaparat USB2.0 video konferencije kamere Tehnologija (TEVO-VX3-1080)
TEVO-VX3-1080 kombinira 1080P visoku digitalni video izlaz s praktičnost tradicije USB 2.0, pružajući metoda za marketing za izgradnju gospodarskog video konferenciju. USB 2.0 Video konferencija kamera sa 2.1 MP CMOS boja senzora, izlazni visoke razlučivosti kvalitete slike slike koje dopiru do 1080p / 30 i 720p / 30 Podrška RS232C i RS422 daljinski upravljač (SONY Višća, Pelco P / D protokol) sučelja, za sve postavkama fotoaparata i pan / tilt / zoom objektiv za daljinsko velike brzine za upravljanje prijenosom operacija, višenamjenski postavka PTZ.
Područje primjene:
PUAS USB 2.0 HD video konferencije kamera pruža prilagođeno rješenje idealno za daljinski video konferencije, obrazovanje na daljinu, udaljenom medicinskom i Internet komunikaciju i tako dalje, od otvorenog radnog prostora za privatnu uredskog prostora i konferencije. Ovaj fotoaparat, uz visoku kvalitetu, postat će ekskluzivni izbor.
Dimenzije:
Glavna jedinica:
Pribor:
Brzi početak:
Tehnologija Parametri:
| M odel | TEVO-VX3-1080 |
| Sens OR | 1 / 2.7 HD CMOS boja |
| Efektivni pikseli | 2.1MP |
| F Ormat Video | 1080p30, 720P30 |
| ZUM | 3x zum |
| Cruise Line | 4 Linije |
| Unaprijed pozicija | 64 |
| Fokus | Automatski / Ručno / Push |
| Min. Il lumination | 5.0Lux na F2.0 |
| Balans bijele boje | Automatski / Ručno |
| S / N omjer | > 50dB |
| Elektronički S Hutter | 1 do 1/30 |
| Digital Noise Reduction | / |
| Povratak svjetlo C ompensation | Uključeno isključeno |
| Unaprijed | 255 |
| Pan / tilt Kut rotacije | 360 ° |
| Pan / tilt Brzina | 1-280 ° / S (Pan), 1-100 ° / S (nagib) |
| Kontrola terminal | RS-232C / RS-422 |
| protokol upravljanja | Višća, Pelco-P / D |
| Video izlaz sučelje | USB 2.0 |
| operacija temperature | -10 & # 186; C-50 + & # 186; C |
| Vlast | DC12V |
| Snaga C onsumption | 12W |
| Težina | 1.72kg |
Naše usluge:
1. Dvije godine jamstva
2, OEM usluge (jezik, logotip, packageing itd dostupno)
3, Brza isporuka (2 dana nakon primljene uplate)
4, TT / Paypal prihvatljive
Tenveo video tehnologija Co, Ltd je osnovana 2002, profesionalni proizvođač video konferencije kamere, sa CE, FCC, ISO9001: 2008 certifikaciju. Obvezujemo se dostaviti hi-tech, visoke kvalitete i humana video konferencija rješenja. OEM i ODM dostupna.
Nemojte hestiate kontaktirati me za bilo informacija.
Nadam se da surađuju s vama!
Dodaj .: Room511-514, Fengtian Nova tehnologija izgradnje, Sjeverna Xuegang Road, Longhua novi dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (+8613657740706)
QQ: 451810239

