Bluetooth konferencija mikrofona zvučnika
Model br.
* USB/Bluetooth/bežična/3,5 mm priključka
* Izgrađeno u 8 sveobuhvatnih mikrofona visoke vjernosti
* Polumjer preuzimanja glasa 6m
* 8000mAh baterija
* Dostupne su 2 ekspanzijske mikrofoni (radijus 3 metra glasovnog preuzimanja)
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Tevo - M6B Bluetooth konferencija mikrofona
Za malu do srednju konferencijsku konferenciju

8x 36o stupanj pametni mikrofon, 6m polumjer podizanja glasa
Tevo - M6B Conference Bluetooth zvučnik, s ugrađenim - u 8 nizova 360 stupnjeva svesmjerni mikrofoni, bilježi zvuk iz svih smjerova, a sa ugrađenim - u 5W glasnom zvučniku, pruža jasnu kvalitetu glasa, što je jasnije u sudionicima.
8000mAh baterija
8000mAh Veći kapacitet baterija podržava 13 sati vremena poziva, što može održati sve - DANA sastanak na jednom punjenju.


USB, Bluetooth, bežična veza
USB, Bluetooth, Wireless Dongle i AUX 4 načina veza na pametni telefon, PC, laptop i druge uređaje. Bez obzira jeste li kod kuće ili na poslovnom putovanju, ovaj profesionalni zvučnik Bluetooth konferencije uvijek je posvećen pomaganju da realizirate dugo - preuzimanje udaljenosti i visoki - kvalitetne pozive, olakšavajući konferencije ili poslovne sastanke!
Univerzalna kompatibilnost
Kompatibilno s bilo kojim softverskim aplikacijama za video konferencije i uslugama u oblaku.

| Model br. | Tevo - M6B USB / Bluetooth zvučnik |
| Bluetooth | Bt5.0 |
| Baterija | 8000mah (ugrađen - u litij bateriji); Glazbeno vrijeme (do 13 sati); Najbrže vrijeme naboja: 3 sata; Redovito naplaćivanje vremena: 6 sati (podrška PD2.0/3.0 punjenja, s maksimalnom snagom do 18W) |
| Tip veze | USB/Bluetooth/Wireless/3,5 mm priključak (Daisy - Verzija lanca ima 2x3.5mm priključak) |
| Veličina sala | 15-30㎡ |
| Sastanak sa | Do 15 sudionika |
| Asortiman | 6 metara (19,68 stopa) |
| Miksovi | Ugrađen u 8x mikrofoniji |
| Mikrofon | Omni - usmjereni (raspon preuzimanja 360 stupnjeva) |
| Osjetljivost na mikrofon | -38db |
| Smanjenje buke | Da |
| Puni dupleks audio | Da |
| AEC | Da |
| Frekvencijski raspon | 100Hz do 20kHz |
| Zvučnik | 5W/110db |
| Sučelje | 1 x Type - C, 1x 3,5 mm audio priključak, 2x3.5mm priključak za ekspanzijske mic |
| Zahtjevi sustava | Windows 7/8/10 ili više, macOS 10.7 ili više, Chrome OS V29.01547 ili više |
| Podrška za prijavu | Softver: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft timovi, Hangouts, OBS, XSplit, itd. |
| Radna temperatura | -10 stupnjeva -+45 stupanj |
| Temperatura skladištenja | -10 stupnjeva -+45 stupanj |
| Vlaga skladištenja | 20% - 90% RH (ne-kondenziranje) |
| Radna vlaga | 20% - 80% RH (ne-kondenzija) |
| Napajanje | 5V /3A ili 9V /2A |
| Veličina proizvoda | 143 mm*143mm*75mm/261*191*126 mm (prije/nakon pakiranja) |
| Težina proizvoda | 1,02kg /1.67kg(net / bruto težina 带扩展麦) (uključeni su ekspanzijski mikovi) |
Popularni tagovi: Bluetooth konferencija mikrofona, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, napravljena u Kini












