Mikrofon konferencijske sobe
Daisy Chain Bluetooth spikerfon;
Full-Duplex Audio i niz mikrofona od 360 stupnjeva;
Ugrađeni AI glasovni algoritam i tehnologija preuzimanja s automatskim podešavanjem;
Opremljen s 4 visokoosjetljiva MEMS digitalna višesmjerna mikrofona;
Jednostavno priključite i igrajte s mobilnim uređajima pomoću Bluetootha, USB-a i mini-jacka;
Korisnički prilagođene funkcije, uključujući tipku za isključivanje mikrofona, kontrolu poziva i glasnoće;
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
TEVO-NA200B Novi dolazak Daisy Chain Bluetooth spikerfon USB2.0 Bluetooth spikerfon za konferencijsku sobu
TEVO-NA200B lančani Bluetooth spikerfon može proširiti vaše prostore za sastanke.
S ugrađenim AI glasovnim algoritmom i tehnologijom automatskog podešavanja zvuka, TEVO-NA200B može automatski prilagoditi glasnoću kako bi optimizirao vlastitu ravnotežu glasnoće.
Full-Duplex Audio i niz mikrofona od 360 stupnjeva, spikerfon TEVO-NA200B može podržavati dvostruki razgovor. Opremljen je s 4 visokoosjetljiva MEMS digitalna višesmjerna mikrofona kako bi se osiguralo da se svi čuju tijekom telekonferencije.
Prijenosni spikerfon NA200B kompatibilan je sa svim popularnim uređajima, softverom, aplikacijama itd. Uz tehnologiju formiranja snopa, NA200B može točno identificirati položaj zvučnika.
Možete uživati u sastanku kod kuće, u uredu ili tijekom putovanja.

Ključne karakteristike TEVO-NA200B:
Daisy Chain Bluetooth spikerfon;
Full-Duplex Audio i niz mikrofona od 360 stupnjeva;
Ugrađeni AI glasovni algoritam i tehnologija preuzimanja s automatskim podešavanjem;
Opremljen s 4 visokoosjetljiva MEMS digitalna višesmjerna mikrofona;
Jednostavno priključite i igrajte s mobilnim uređajima pomoću Bluetootha, USB-a i mini-jacka;
Korisnički prilagođene funkcije, uključujući tipku za isključivanje mikrofona, kontrolu poziva i glasnoće;
S tehnologijom formiranja snopa, NA200B može točno identificirati položaj zvučnika.
Više detalja o proizvodu TEVO-NA200B:
Idealno za male i srednje prostore za sastanke
Tevo-NA200B Bluetooth zvučnik osigurava da se svi čuju tijekom konferencijskih poziva,
čineći vaš sastanak učinkovitijim.

Full-Duplex Audio i niz mikrofona od 360 stupnjeva
Ugrađena 4 višesmjerna mikrofona za stvaranje višesmjernog zvuka 360-stupnjeva,
pogodan za sobu za sastanke od 20 četvornih metara i podržava sastanke uživo s manje od 10 ljudi.

Dugo vrijeme čekanja
Ugrađena baterija velikog kapaciteta od 5200 mA omogućuje dug razgovor preko zvučnika
(9 sati rada pri maksimalnoj glasnoći i 90 dana u stanju mirovanja).

Bluetooth zvučnik za softphone:
Domet hvatanja glasa od 5 m, izvanredno inčna i kristalno čista kvaliteta glasa za srednje velike konferencijske sastanke;

Vodootporna površina
Vodonepropusna površina potpuno štiti od prašine i vode;

Prenosiv i čvrst dizajn:
Praktično je raditi s TENVEO NA200B u vašem domu, uredu, na otvorenom posvuda kako želite.

Jednostavno kao Plug and Play:
Nije potreban IT. Postavljanje i korištenje ovih Bluetooth zvučnika je povjetarac, samo se povežite i nazovite;
Kompatibilan sa svim vodećim UC platformama.

Može spojiti 1 kom zvučnika za proširenje (putem RJ45 kabela) i povećati udaljenost hvatanja do 10 m.
Zvučnik za proširenje je opcija.

Kontaktirajte nas ako ste zainteresirani za Daisy Chain Bluetooth spikerfon USB2.0 za konferencijsku sobu TEVO-NA200B.
Tehničke specifikacije:
| Model | TEVO-NA200B |
| Soba za sastanke | 20-40m2 |
| Domet podizanja | 5 metara |
| Frekvencijski odziv mikrofona | 100Hz-22KHz |
| Ugrađeni mikrofon | 4 |
| Bluetooth | √ |
| Maks. učinak | 85 dB |
| Frekvencijski odziv zvučnika: | 100Hz-22KHz |
| Full duplex | √ |
| Utišavanje buke | √ |
| Automatska kontrola pojačanja | √ |
| Napajanje: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Radna temperatura | 0 stupanj -50 stupanj (radno stanje) |
| Vlažnost | 20 posto -85 posto |
| OS podrška | Windows / Android / iOS / Linux |
| Pribor | 1x konferencijski spikerfon ; 1x Jamstveni list |
| Sučelje | 1x sučelje tipa B; 1x RJ45 mrežno sučelje; 1x Line in/Line out sučelje |
| Napajanje | Napajanje putem USB-a (5v/500mA), ugrađena litijska baterija od 5200mAH; |
SZ Tenveo Video Technology Co,.ltd
Dodaj: B-8th Floor, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., ShenZhen, Kina
Email:Sales09@tenveo.com
Tel/Wechat: plus 86 135 5233 5495
Whatsapp: plus 86 134 7469 0572
Skype: uživo:956467630_1
Web stranica: www.tenveo-video-conference.com
Popularni tagovi: mikrofon za konferencijske sobe, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, proizvedeno u Kini








