
USB web kamere za konferencijsku sobu
1. USB3.0 video izlaz
2. 1/2.8 '' 4K UHD CMOS senzor
3. 8 mega piksel (16: 9)
4. 4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
5. EPTZ s 5x digitalnim zumom
6. Izgrađeno - u mikrofonima i zvučniku (VA300B)
7. Dodavanje 1 ekspanzijskog mikrofona putem USB - Port (VA300B)
8. 5 m raspon glasovnog preuzimanja, 120 stupnjeva FOV
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
Tenveo High - Kvaliteta sve u jednoj USB web kamere za konferencijsku sobu

| Model | Tevo - va300b |
| Senzor | Sony IMX415 |
| Efektivni piksel | 8,29Mega piksel |
| Video izlazni piksel | 3840 x 2160@30fps, 2560 x 1440@ 30fps, 1920 x 1080@30fps itd. |
| Digitalni zum | 5x |
| Vidno polje | 118,8 stupnjeva (d), 109,9 stupnjeva (H), 74,6 stupnjeva (v) |
| DNR | 2d & 3D DNR |
| Kodiranje | YUV, MJPG |
| eptz | Podržati |
| AI funkcija | Podržati |
| Izgrađen - u mikrofonu | NTSC/PAL |
| Unaprijed postavljeni položaj | 2 |
| Raspon glasovnih preuzimanja | 5 metara |
| Izgrađena - u zvučniku | 1 |
| Napajanje | Upišite - C/12V adapter za napajanje |
| Ulazni napon | 12V ili 5V |
| Daljinski upravljač | Da |
| Podrška za prijavu | Softver: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft timovi, Hangouts, OBS i XSplit, itd. |
| Zahtjevi sustava | Windows 7/8/10 ili više, macOS 10.7 ili više, Chrome OS V29.01547 ili više |
| Radna temperatura | 0 stupnja -- 50 stupanj |
| Temperatura skladištenja | 0 stupnja -- 60 stupanj |
| Radna vlaga | 20 ~ 85% RH |
| Veličina proizvoda | 210*58*50mm / 263*136*80mm ((prije / nakon pakiranja) |
| Težina proizvoda | 0,25kg / 0,6kg (neto / bruto težina) |
Popularni tagovi: USB web kamere za konferencijsku sobu, Kinu, proizvođače, veleprodaja, cijena, niska cijena, napravljene u Kini





