TENVEO 4K automatsko praćenje SDI USB IP 20X PTZ konferencijska kamera
TENVEO 4K automatsko praćenje SDI USB IP 20X PTZ Konferencijska kamera opremljena Sony 1/2 . 8 "CMOS senzor i 8,29 megapiksela, Tenveo UVS20A -4 KAPEMENTSKA ISTORSKA ITSTUST ITSTILESILIKE OPITIKE OPITIKE OPITIONSKE OPRESIKE OPRESIKE OPITIKA od ...
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
TENVEO 4K automatsko praćenje SDI USB IP 20X PTZ konferencijska kamera
Opremljen Sony 1/2 . 8 "CMOS senzor i 8 {. 29 megapiksela, Tenveo uvs20a -4 k ptz donosi istinitu 4K jasnoću u blizu usavrsnosti i oštrine. jasnoća-savršena za konferencije, emitiranje uživo i snimanje predavanja.

Vodite svoju produkciju na sljedeću razinu s inteligentnim automatskim praćenjem .
UVS20A -4 K ugrađeni AI motor za praćenje inteligentno identificira ljudske ciljeve, prilagođava se kretanju i održava uokvirivanje, osiguravajući da prezentatori ostanu usredotočeni i fokusiraju se na .

UVS20A -4 K podržava sveobuhvatan raspon sučelja i strujanja protokola, čineći integraciju u postojeće sustave bez napora .
-- Video izlaznici: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (Podrška POE+)
-- Streaming Protocols: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
-- Kontrolna sučelja: RS232, RS485, USB (UVC), IP
-- kontrolni protokoli: visca, pelco-d/p, onvif, visca over ip
Bez obzira na to da li se za streaming, daljinska suradnja ili integracija sustava, Tenveo UVS20A -4 k prilagođava vašem okruženju bez napora .

| Model ne . | Tevo-uvs20a -4 k |
| Senzor slike | Sony 1/2,8 "CMOS |
| Efektivni pikseli | 8,29mp |
| Optički zum | 20x optički zum |
| Objektiv | f =4.95 mm ~ 99mm |
| Otvor | F1.7-F3.7 |
| Horizontalni kut | 51,9 stupnjeva ~ 3,0 stupnjeva |
| Vertikalni kut | 39,7 stupnjeva ~ 2,2 stupnja |
| Dijagonalni kut | 63.1 stupanj -3.7 stupanj |
| Video format | 4kp@30/25fps, 2kp@60, 1080P@60/59.94/50/30/29.97/25fps, 720P@60/59.94/50/30 480p@30fps, 240p@30fps |
| Format video kodiranja | H .264, h .265, mjpg, yuy2 |
| Naknada pozadinskog osvjetljenja | Podržati |
| SNR | Veći ili jednak 50db |
| Fokus | Auto / ručni |
| Digitalno smanjenje buke | 2D i 3D smanjenje buke |
| Izlaganje | Auto / ručni |
| I / O sučelje | |
| Video sučelja | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Format kompresije video | H .264, h .265, mjpg, yuy2 |
| Lana | 10m/100m adaptivni Ethernet port; Podrška Poe IEEE802.3af |
| Mrežni protokol | RTSP, RTMP, Visca Over IP, Onvif, SRT, NDI|HX2 |
| Kontrolni protokol | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Stopa bauda: 2400/4800/9600/38400 |
| Kontrolno sučelje | RS232 (samo ulaz), RS485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| PTZ parametar | |
| Horizontalna rotacija | 350 stupnjeva (± 175 stupnjeva) 0,1 stupnjeva /s -100 stupanj /s |
| Vertikalna rotacija | 180 stupnjeva (± 90 stupnjeva) 0,1 stupnjeva /s -80 stupanj /s |
| Unaprijed postavljeni broj | Korisnik može postaviti do 255 unaprijed postavljenih postava (10 unaprijed postavljenih IR daljinskih upravljača) |
| Opći parametar | |
| Operativni sustavi | Windows 10, Windows 11or viši; Android, Mac OS ™ 10 . 10 ili više, Linux (potreban za podršku UVC.) |
| Ulazni napon | DC 12V |
| Ulazna struja | 2 . 0A (max.) |
| Potrošnja energije | 24W (max .) |
| Temperatura skladištenja | -20 stupanj do 60 stupnjeva |
| Vlaga skladištiti | 20% -90% RH |
| Radna temperatura | 0 stupanj do 40 stupnjeva |
| Radna vlaga | 20% -80% RH |
| Dimenzija (w*h*d) | 166*165*170mm/ 285*217*197mm (prije/ nakon pakiranja) |
| N.W. / G.W. | 1,6kg/ 2,8kg (neto/ bruto težina) |
Popularni tagovi: TENVEO 4K automatsko praćenje SDI USB IP 20X PTZ konferencijska kamera, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, napravljena u Kini
Mogli biste i voljeti
-

4K 12X Optički zum s USB3.0 PTZ konferencijskom vide...
-

FHD 4K web kamera s ugrađenim - u mikrofonu za Skype
-

4x Zoom EPTZ web kamera USB2.0 Video izlaz za video ...
-

UHD 4K PTZ konferencijska kamera s 12X optičkim zumo...
-

Profesionalna kamera za prijenos uživo 12x zum 4K PO...
-

Potpuni istaknuti 4K 12X optički zum NDI/POE/SDI/HDM...

