Jeftino rješenje za video konferencije
USB3.0 sučelje
Hd1080p 2.38 mega piksel
118 stupnjeva širokog kuta
Pan: nagib od 0-355 stupnjeva: +/- 60 stupnjeva
RS-232, RS-422, RS-485, IR daljinski upravljač
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
USB HD 1080p video kamera za konferencijske sobe
3x Optical Zuom tan nagib kamera
Elegantan i inteligentan dizajn
Uključite i igrajte USB3.0 povezivanje
Kristalno čist HD1080p kvaliteta slike
Točan, gladak i tihi PTZ pokret
Unaprijed postavljeno: 10 putem IR daljinskog postavke (255 putem RS232)
1/2,8 inča visoke kvalitete, 2,1MP (16: 9) CMOS senzor
Vrhunska kvaliteta s materijalom s punim staklenim objektivima
118 stupnjeva vidnog polja bez izobličenja videa
Jeftino rješenje za video konferencije
Podrška stropna nosača, montirani zidni nosač i nosač stativa (obrnuti montirani)
2d i 3D NR za najbolju kvalitetu videozapisa u različitim uvjetima osvjetljenja
Podrška Visca, Pelco - P i Pelco - D protokol, RS232/RS485 kontrola kamere
Kompatibilno s većinom vodećih softvera za video konferencije i platforme



Pakiranje i dostava
1.Delivery:
Za narudžbe uzoraka imamo proizvode na zalihama; Isti dan otprema kada dobijemo narudžbu;
Za narudžbe kupnje isporučit ćemo u roku od 3-7 radnih dana;
2.pakiranje:
Pakiranje pjene iznutra; Standardno pakiranje kartona vani.

| Senzor | 1/2.8'Sony CMOS |
| Efektivni piksel | 2.38 mega piksel |
| Video izlazni piksel | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Zum | 3x optički zum |
| Objektiv | f =2.38-7 mm |
| Otvor | F1.96-3.64 |
| Horizontalni kut | 103,69 stupnjeva (W) -42.12 stupnjeva (t) |
| Video izlaz | USB 3.0 |
| Rezolucija video | 1080P (1920 *1080) |
| Siginalni standard | NTSC/PAL |
| Postavljeni položaj | 64 |
| Kontrolni Temernal | RS-232, RS485 |
| Zasun | 1/30S-1/10000S, automatsko |
| Stopa bauda | 38400/9600bps |
| Kontrolni protokol | Visca, Pelco - D, Pelco - P (RS-232, RS485) |
| USB protokol | Uvc1.1 |
| Minimalno osvjetljenje | 0,1luks |
| SNR | Veći ili jednak 50db |
| Format video kodiranja | H.264, MJPEG, YUV |
| Horizontalna rotacija | 350 stupnjeva (± 175 stupnjeva) 0,1 stupnjeva /S-100 stupnjeva /s |
| Vertikalna rotacija | 90 stupnjeva (± 45 stupnjeva) 0,1 stupnjeva /S-80 stupnjeva s |
| Napajanje | DC 12V/2A |
| Potpostavljenost snage | 12W |
Popularni tagovi: jeftino rješenje za video konferencije, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, napravljena u Kini












