HDMI Church Live Streaming PTZ kamera 20x Optical Zoom
Model: Tevo-vhd20u
* 20x optički zum
* Dijagonalni kut od 60 stupnjeva
* 1/2.8''Sony CMOS senzor
* 2.38 mega piksel, 1080p@60fps
* HDMI USB video izlazi
* Točan, gladak i tihi PTZ pokret (PAN: 350 stupnjeva, nagib: 180 stupnjeva)
* 2d i 3d nr
* Unaprijed postavljeno: 10 putem IR daljinskog postavke (256 putem RS232)
* Podrška Visca, Pelco-P i Pelco-D protokol, RS232/RS485/IP/IR daljinski upravljač
* Podrška za radnu površinu, stropni nosač, montirani zidni nosač i nosač stativa (obrnuto montiranje)
* Kompatibilno s većinom vodećih softvera za video konferencije i platforme
- Brza dostava
- Osiguranje kvalitete
- Služba za korisnike 24/7
Uvod u proizvod
TENVEO USB3. 0/HDMI 20X Optical Zoom FHD 1080p Church Live Streaming PTZ kamera

Nadogradite svoje iskustvo virtualne suradnje sTENVEO USB3. 0/HDMI 20X Optical Zoom FHD 1080P 60FPS PTZ konferencijska kamera.Profesionalno rješenje za snimanje zadivljujućih vizuala tijekom video konferencija, crkvenih službi, obožavanja, grupnih treninga, obrazovnih sesija i strujanja uživo.


【𝐅𝐇𝐃 𝟏𝟎𝟖𝟎𝐏 𝟔𝟎𝐅𝐏𝐒 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞. Sa svojim 20X optičkim zumom, 1/2.8 '' CMOS senzorom, objektivom od 2,38 megapiksela, sada možete uhvatiti zapanjujuće detaljne vizuale koji oživljavaju vaše virtualne sastanke ili događaje. Leća širokog kuta osigurava da nijedan sudionik ne ostane izvan okvira, dok 20X optički zum omogućava krupne planove ključnih zvučnika i prezentatora.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo PTZ kamera može se daljinsko kontrolirati kako bi se horizontalno okretala 350 stupnjeva (± 175 stupnjeva) i 180 stupnjeva (± 90 stupnjeva) okomito na točan, gladak i tihi način. Također podržava 10 unaprijed postavljenih postavljanja IR daljinskog upravljača i dostupan je za postavljanje do 255 unaprijed postavljenih putem RS232 i RS485 sučelja za profesionalnu kontrolu. Prikladan način mogao bi brzo kontrolirati PTZ tavu za kameru, naginjati se, zumirati i preći na unaprijed postavljeni položaj za slijed izbliza.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 TENVEO video konferencija kamera podržava video izlazne kanale, uključujući USB3. 0 i HDMI. Besprijekorno se povežite s popularnim platformama za video konferencije poput Skype, Zoom, OBS i YouTube putem USB3. 0 ili HDMI. U međuvremenu, može istovremeno iznijeti MAX 1080P@60FPS videozapis iz HDMI Streaming (MJPG/H.264/H.265). To je savršeno rješenje za internetske sastanke malih ili srednjih grupnih poslova.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞. Podržava Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android ili više. Kamera za strujanje također se široko koristi na videopozivima, video konferencijama, internetskim tečajevima, crkvenim emisijama uživo, predavanjima na fakultetu, tele-medicinici, daljinskom treningu, daljinskim intervjuima, obrazovanju na daljinu itd.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Konferencijska web kamera podržava radnu površinu, monitor, stativ, zid ili montažu stropa (uključeni su zidni nosač i vijci za ugradnju).

| Model br. | Tevo-vhd20u |
| Senzor | 1/2.8'Sony CMOS |
| Efektivni pikseli | 2.38 mega piksel |
| Video signali | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Zum | 20x optički zum |
| Objektiv | f =5. 9-94. 4mm |
| Otvor | F1.8-3.9 |
| Horizontalni kut | 52.1 stupanj (w) -3. 4 stupnja (t) |
| Vertikalni kut | 29.3 stupnja (w) -1. 9 stupnjeva (t) |
| Dijagonalni kut | 59,8 stupnjeva (w) -3. 9 stupnjeva (t) |
| Video izlaz | USB 3. 0, hdmi |
| Format video kodiranja | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Rezolucija video | 1080p (1920 *1080) itd |
| Signalni standard | NTSC/PAL |
| Postavljeni položaj | Korisnik može postaviti do 255 unaprijed postavljenih (10 unaprijed postavljenih ir daljinskih upravljača) |
| Kontrolno sučelje | Rs -232 (samo ulaz), rs -485, USB |
| Zasun | 1/30S -1/10000S, automatsko |
| Stopa bauda | 2400/4800/9600/38400bps |
| Kontrolni protokol | Visca, Pelco-D, Pelco-P (rs -232, rs -485) |
| USB protokol | Uvc1.1 |
| Minimalno osvjetljenje | 0. 1lux |
| SNR | Veći ili jednak 50db |
| Horizontalna rotacija | 35 0 stupanj (± 175 stupnjeva) 0,1 stupanj /s -100 stupanj /s |
| Okomita rotacija | 18 0 stupanj (± 90 stupnjeva) 0,1 stupanj /s -80 stupanj s |
| Napajanje | DC 12V/2A |
| Potrošnja energije | 12W |
| Radna temperatura | 0 stupanj do 40 stupnjeva |
| Radna vlaga | 20% -80% RH |
| Temperatura skladištenja | -20 stupanj do 60 stupnjeva |
| Vlaga skladištiti | 20% -90% RH |
| Veličina proizvoda | 247.1*152*169,6 mm / 285*217*197mm (prije / nakon pakiranja) |
| Težina proizvoda | 1,37kg / 2,45kg (neto / bruto težina) |
Popularni tagovi: HDMI Church Live Streaming PTZ kamera 20x Optical Zoom, Kina, proizvođači, veleprodaja, cijena, niska cijena, napravljena u Kini












